Snowtrax: Snowsport South (25 September 2021)

Date25 September 2021
SlopeSnowtrax
FormatSnowsport South
StatusResults Available
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
Individual U12 Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female (U12)
Individual U12 Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male (U12)
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Snowtrax B: Team members not known (Team Snowtrax)
Snowtrax A: Team members not known (Team Snowtrax)
Sandown Park: Team members not known (Sandown Park Ski Race Club)
SASA: Team members not known (Southampton Area Ski Association)
Bromley B: Team members not known (Bromley Race Club)
Bromley A: Team members not known (Bromley Race Club)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
  • Snowsport South Summer Series: Female Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Female Masters 2
  • Snowsport South Summer Series: Female U14
  • Snowsport South Summer Series: Female U16
  • Snowsport South Summer Series: Female U18
  • Snowsport South Summer Series: Female U21
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 2
  • Snowsport South Summer Series: Male Seniors
  • Snowsport South Summer Series: Male U14
  • Snowsport South Summer Series: Male U16
  • Snowsport South Summer Series: Male U18
  • Snowsport South Summer Series: Male U21
1 117 1 Male U21 VINCENT Ben TSN 8.198.028.0116.030.0025.00
2 98 1 Male U16 HOUNSHAM Geno ASR 8.408.168.0716.231.2525.00
3 119 1 Male Seniors RATCLIFFE David SAS 8.218.198.1516.341.9325.00
4 108 2 Male U16 BROWN Ben BRO 8.428.358.0716.422.4321.00
5 114 1 Male U18 PARTYKA Joe ASR 8.438.418.1016.512.9925.00
6 102 3 Male U16 CROOK Preston TSN DSQ8.498.3816.875.2418.00
7 86 1 Female U16 PUTMAN Daisy ASR 8.798.478.5016.970.0025.00
8 109 1 Female U18 VIMPANY Lara TSN 8.588.668.5517.130.9425.00
9 107 4 Male U16 EVEREST Toby BRO 8.68DSQ8.6817.368.3016.00
10 95 2 Female U16 PUTMAN Abigail ASR 9.098.738.6517.382.4221.00
11 87 3 Female U16 AYTON Lila BRO 8.818.728.6717.392.4718.00
12 115 2 Male U18 HUMPHREY Nick ASR 8.64DSQ8.7617.408.5521.00
13 67 1 Female U14 RENDELL Maisie TSN 8.818.758.7117.462.8925.00
14 110 2 Female U18 THOMPSON Niamh TSN 8.928.978.6617.583.5921.00
15 111 3 Female U18 DISNEY Evie ASR 8.858.818.8117.623.8318.00
16 79 1 Male U14 KELLY Boden BRO 9.008.768.9217.6810.2925.00
17 118 2 Male U21 FIRTH Piers BRO 9.218.968.7617.7210.5421.00
18 104 5 Male U16 EVANS Toby TSN 8.838.969.1017.7910.9815.00
19 99 6 Male U16 ATKINS Zeke ASR 9.168.978.9117.8811.5414.00
20 116 1 Female U21 FORTE Rebecca BRO 8.999.368.9217.915.5425.00
21 77 2 Male U14 SURNIN-BAIRD Ilya TSN 9.479.278.6517.9211.7921.00
22 92 4 Female U16 MANSOUR Zoe ASR 9.189.119.0818.197.1916.00
23 84 3 Male U14 CARTER-BELL Akai TSN 9.229.159.0518.2013.5418.00
24 71 2 Female U14 VIMPANY Ellie TSN 9.489.229.1418.368.1921.00
25 88 5 Female U16 MANSOUR Jenna ASR 9.349.339.2718.609.6115.00
26 64 3 Female U14 TRESIDDER Freya ASR 9.549.359.2818.639.7818.00
27 106 7 Male U16 WILSON Jack SAS 9.329.549.3818.7016.6613.00
28 63 4 Female U14 EVEREST Phoebe BRO 9.349.399.5218.7310.3716.00
29 93 6 Female U16 GREENHALGH Holly TSN 9.559.529.3118.8310.9614.00
30 75 4 Male U14 MARTIN JJ TSN 9.659.469.4518.9117.9716.00
31 121 1 Female Masters 1 AYTON Lindsay BRO 9.839.609.3818.9811.8425.00
32 82 5 Male U14 BABER Jacob ASR 9.579.489.5619.0418.7815.00
33 76 6 Male U14 MCCOMISH Christopher TSN 9.599.809.5019.0919.0914.00
34 113 3 Male U18 FORTE Luke BOW DSQ9.789.3619.1419.4018.00
35 66 5 Female U14 HALL Ella TSN 9.679.639.5419.1712.9615.00
35 70 5 Female U14 RODDICK Isla ASR 9.639.609.5719.1712.9615.00
37 124 1 Male Masters 2 HILLIARD Nigel BOW 9.659.979.5719.2219.9025.00
38 69 7 Female U14 DRISCOLL Phoebe TSN 9.959.569.6819.2413.3813.00
39 96 7 Female U16 BURKE JESSICA TSN 9.649.769.6219.2613.4913.00
40 61 8 Female U14 BLAIR Poppy TSN 10.099.909.6219.5215.0312.00
41 80 7 Male U14 HALSTEAD Max TSN 10.069.759.9219.6722.7113.00
42 78 8 Male U14 THOMAS Sebastian TSN 9.96DSQ9.9519.9124.2012.00
43 89 8 Female U16 CLIFTON Nichole TSN DSQ10.089.8519.9317.4412.00
43 123 2 Male Masters 2 FORTE Anthony BOW 10.099.979.9619.9324.3321.00
45 81 9 Male U14 RICHINS Freddie ASR 10.6910.9010.7421.4333.6911.00
46 68 9 Female U14 GAIR Claudia SAS 11.5811.0410.5721.6127.3411.00
47 83 10 Male U14 FANCY Myles ASR 11.3310.9710.6821.6535.0610.00
48 91 9 Female U16 LIVINGSTONE Annabel ASR 11.2811.1811.0322.2130.8811.00
49 90 10 Female U16 MCLEAN Freya TSN 11.6411.6611.1222.7634.1210.00
50 73 11 Male U14 GARDINER Liam ASR 12.1811.7411.5023.2444.989.00
51 94 11 Female U16 GAIR Anise SAS 12.7412.5912.2624.8546.439.00
52 65 10 Female U14 KAN Abigail TSN 13.4713.5613.3026.7757.7510.00
53 85 12 Female U16 KUNERT Amelie SAS 14.0113.6613.5827.2460.528.00
54 122 1 Female Masters 2 MARTIN tina TSN 17.0816.9917.8434.07100.7725.00
60 Female U14 WILSON Amy SAS 10.81DSQDNF
62 Female U14 MELLOR Pippa SPR DNSDNSDNSDNS
72 Female U14 GLADMAN Scarlett SAS DNSDNSDNSDNS
74 Male U14 TIDMARSH Joshua ASR DNSDNSDNSDNS
100 Male U16 LAMBERT Olly ASR DNSDNSDNSDNS
101 Male U16 SOUTHERN Reece TSN DNSDNSDNSDNS
103 Male U16 ATKINS Reuben ASR DNSDNSDNSDNS
105 Male U16 SMITH Callum ASR DNSDNSDNSDNS
112 Female U18 KEEN Emily CHT DNSDNSDNSDNS
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U16
1 Aldershot Ski Race Club ASR 67.0925.00
2 Bromley Race Club BRO 68.8521.00
3 Team Snowtrax TSN 69.0418.00
4 Southampton Area Ski Association SAS 92.4016.00
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female (U12)
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male (U12)
  • Snowsport South Summer Series: Female U10
  • Snowsport South Summer Series: Female U12
  • Snowsport South Summer Series: Female U8
  • Snowsport South Summer Series: Male U10
  • Snowsport South Summer Series: Male U12
  • Snowsport South Summer Series: Male U8
1 55 1 Male U12 BARNES Hunter SAS 8.488.448.548.440.0025.00
2 56 2 Male U12 ANTHONY Sébastien BRO 8.709.238.948.703.0821.00
3 49 3 Male U12 HUELIN Joshua CHT DSQ8.909.318.905.4518.00
4 34 1 Male U10 GREENLAND Samuel ASR 9.048.979.168.976.2825.00
5 40 1 Female U12 HINTON Ruby TSN 9.188.988.998.980.0025.00
6 25 1 Female U10 WELSH Jolie ASR 9.129.189.099.091.2225.00
7 46 2 Female U12 FIELDING Sophia ASR 9.299.329.389.293.4521.00
8 30 2 Male U10 POP Marcus BRO 9.819.469.599.4612.0921.00
9 58 4 Male U12 WELSH Gabriel ASR 9.969.4710.049.4712.2016.00
10 41 3 Female U12 TOWNSEND Mathilda BRO 9.749.599.719.596.7918.00
11 54 5 Male U12 GOVIER Oliver TSN 9.769.619.869.6113.8615.00
12 33 3 Male U10 TAYLOR Joshua SPR 9.699.769.859.6914.8118.00
13 51 6 Male U12 BRACKLEY Freddie ASR 9.719.739.919.7115.0514.00
14 53 7 Male U12 FOUCH Alexander TSN 9.889.739.749.7315.2813.00
15 23 2 Female U10 KELLY Jessica BRO 10.129.96DSQ9.9610.9121.00
16 36 4 Female U12 HEWITT Emmy TSN 10.3410.399.979.9711.0216.00
17 48 8 Male U12 HILLIER Jack SAS 10.5810.0310.5410.0318.8412.00
18 18 3 Female U10 PHILIP Sofia SPR 10.7210.5110.0810.0812.2518.00
19 32 4 Male U10 FISHER Charlie TSN 10.6210.1910.2910.1920.7316.00
20 47 9 Male U12 SHRIMPTON Zac TSN 11.3210.5210.3410.3422.5111.00
21 57 10 Male U12 HAWKINS Hayden TSN 10.3911.0610.6310.3923.1010.00
22 22 4 Female U10 ENRIGHT Gloria SAS 10.6410.4910.8010.4916.8216.00
23 10 1 Male U8 HUELIN Leo CHT 10.9410.9410.5610.5625.1225.00
24 11 2 Male U8 TAYLOR Ben SPR 10.80DSQ10.6110.6125.7121.00
25 4 1 Female U8 TOWNSEND Florence BRO 10.9010.8111.0210.8120.3825.00
26 13 3 Male U8 NEWMAN Ted TSN 11.8911.2211.7111.2232.9418.00
27 31 5 Male U10 HAWKINS Murray TSN 11.4711.6011.2611.2633.4115.00
28 44 5 Female U12 GAIR Marissa SAS 11.27DSQ11.2725.5015.00
29 29 6 Male U10 TANNER-WOOD-DOWLING MASON TSN 11.6311.6911.3511.3534.4814.00
30 26 5 Female U10 MELLOR Christina SPR 11.36DSQ11.8911.3626.5015.00
31 5 2 Female U8 WATTS Sienna Lily TSN 12.2911.8711.5611.5628.7321.00
32 52 11 Male U12 FLINT Zach TSN 11.7411.6912.0711.6938.519.00
33 37 6 Female U12 Bachle-Morris Bess TSN 12.3412.5712.9612.3437.4214.00
34 12 4 Male U8 SHRIMPTON Barney TSN 13.3612.35DSQ12.3546.3316.00
35 28 7 Male U10 FOY Harry TSN DSQ12.3712.7612.3746.5613.00
36 42 7 Female U12 RICHINS Poppy ASR 12.7813.2013.1612.7842.3213.00
37 15 5 Male U8 BRACKLEY Samuel ASR 13.4812.8313.3512.8352.0115.00
38 19 6 Female U10 MANUEL Alana TSN 14.6713.4214.5113.4249.4414.00
39 3 3 Female U8 CRIPWELL-DUNNING Apollonia CDC 14.0313.4913.5313.4950.2218.00
40 14 6 Male U8 BRACKLEY Henry ASR 14.2414.4413.5313.5360.3114.00
41 9 7 Male U8 CRIPWELL-DUNNING Rafferty CDC 13.9614.5813.7013.7062.3213.00
42 8 8 Male U8 FOUCH Zachary TSN 14.4615.3513.9013.9064.6912.00
43 2 4 Female U8 PRICE-BRAY Arabella TSN 14.8913.9914.1813.9955.7916.00
44 7 9 Male U8 WELSH Rafferty 14.1114.2314.2414.1167.1811.00
45 6 10 Male U8 RAE Cameron TSN 14.31DSQDSQ14.3169.5510.00
46 21 7 Female U10 HALSTEAD Florence TSN 14.8414.6214.4614.4661.0213.00
47 16 11 Male U8 BACHLE-MORRIS Kit TSN 14.5815.1314.4814.4871.569.00
48 20 8 Female U10 MANUEL Libby TSN 14.76DSQ24.6714.7664.3712.00
49 17 12 Male U8 HAYES Patrick TSN 15.8615.4215.0815.0878.678.00
50 27 8 Male U10 DEGAMO Aiden TSN 20.6116.8420.6516.8499.5312.00
51 1 5 Female U8 PALUCH Keira SAS 17.4117.3716.9616.9688.8615.00
24 Female U10 DAVIES GISELLE ASR DNSDNSDNSDNS
35 Male U10 GLADMAN Felix SAS DNSDNSDNSDNS
38 Female U12 POP Emilia BRO DNSDNSDNSDNS
39 Female U12 EVANS Amelia TSN DNSDNSDNSDNS
43 Female U12 HALSTEAD Georgina TSN DNSDNSDNSDNS
45 Female U12 DAVIES DARCY ASR DNSDNSDNSDNS
50 Male U12 NICHOLLS Kubi ASR DNSDNSDNSDNS
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 122 MARTIN tina
1 2 1 PALUCH Keira
1 3 20 MANUEL Libby DEGAMO Aiden 27
1 4 16 BACHLE-MORRIS Kit HAYES Patrick 17
1 5 7 WELSH Rafferty HALSTEAD Florence 21
1 6 2 PRICE-BRAY Arabella RAE Cameron 6
1 7 85 KUNERT Amelie FOUCH Zachary 8
1 8 14 BRACKLEY Henry CRIPWELL-DUNNING Rafferty 9
1 9 65 KAN Abigail CRIPWELL-DUNNING Apollonia 3
1 10 15 BRACKLEY Samuel MANUEL Alana 19
1 11 12 SHRIMPTON Barney RICHINS Poppy 42
1 12 37 Bachle-Morris Bess FOY Harry 28
1 13 5 WATTS Sienna Lily GAIR Anise 94
1 14 73 GARDINER Liam FLINT Zach 52
1 15 44 GAIR Marissa MELLOR Christina 26
1 16 31 HAWKINS Murray TANNER-WOOD-DOWLING MASON 29
1 17 91 LIVINGSTONE Annabel NEWMAN Ted 13
1 18 60 WILSON Amy MCLEAN Freya 90
1 19 83 FANCY Myles TOWNSEND Florence 4
1 20 11 TAYLOR Ben RICHINS Freddie 81
1 21 22 ENRIGHT Gloria GAIR Claudia 68
1 22 57 HAWKINS Hayden HUELIN Leo 10
1 23 18 PHILIP Sofia SHRIMPTON Zac 47
1 24 48 HILLIER Jack FISHER Charlie 32
1 25 23 KELLY Jessica HEWITT Emmy 36
1 26 78 THOMAS Sebastian FORTE Anthony 123
1 27 53 FOUCH Alexander CLIFTON Nichole 89
1 28 51 BRACKLEY Freddie HALSTEAD Max 80
1 29 61 BLAIR Poppy TAYLOR Joshua 33
1 30 54 GOVIER Oliver BURKE JESSICA 96
1 31 70 RODDICK Isla TOWNSEND Mathilda 41
1 32 69 DRISCOLL Phoebe HILLIARD Nigel 124
1 33 82 BABER Jacob HALL Ella 66
1 34 58 WELSH Gabriel MCCOMISH Christopher 76
1 35 121 AYTON Lindsay POP Marcus 30
1 36 113 FORTE Luke MARTIN JJ 75
1 37 93 GREENHALGH Holly EVEREST Phoebe 63
1 38 46 FIELDING Sophia WILSON Jack 106
1 39 71 VIMPANY Ellie TRESIDDER Freya 64
1 40 25 WELSH Jolie MANSOUR Jenna 88
1 41 40 HINTON Ruby MANSOUR Zoe 92
1 42 34 GREENLAND Samuel CARTER-BELL Akai 84
1 43 49 HUELIN Joshua FORTE Rebecca 116
1 44 104 EVANS Toby ATKINS Zeke 99
1 45 79 KELLY Boden DISNEY Evie 111
1 46 67 RENDELL Maisie FIRTH Piers 118
1 47 87 AYTON Lila ANTHONY Sébastien 56
1 48 110 THOMPSON Niamh EVEREST Toby 107
1 49 115 HUMPHREY Nick PUTMAN Abigail 95
1 50 109 VIMPANY Lara SURNIN-BAIRD Ilya 77
1 51 102 CROOK Preston PUTMAN Daisy 86
1 52 119 RATCLIFFE David BARNES Hunter 55
1 53 98 HOUNSHAM Geno PARTYKA Joe 114
1 54 117 VINCENT Ben BROWN Ben 108
Round 2
2 1 MARTIN tina 122
2 2 PALUCH Keira 1
2 3 17 HAYES Patrick MANUEL Libby 20
2 4 27 DEGAMO Aiden BACHLE-MORRIS Kit 16
2 5 6 RAE Cameron WELSH Rafferty 7
2 6 21 HALSTEAD Florence PRICE-BRAY Arabella 2
2 7 9 CRIPWELL-DUNNING Rafferty KUNERT Amelie 85
2 8 8 FOUCH Zachary BRACKLEY Henry 14
2 9 19 MANUEL Alana KAN Abigail 65
2 10 3 CRIPWELL-DUNNING Apollonia BRACKLEY Samuel 15
2 11 28 FOY Harry SHRIMPTON Barney 12
2 12 42 RICHINS Poppy Bachle-Morris Bess 37
2 13 52 FLINT Zach WATTS Sienna Lily 5
2 14 94 GAIR Anise GARDINER Liam 73
2 15 29 TANNER-WOOD-DOWLING MASON GAIR Marissa 44
2 16 26 MELLOR Christina HAWKINS Murray 31
2 17 90 MCLEAN Freya LIVINGSTONE Annabel 91
2 18 13 NEWMAN Ted WILSON Amy 60
2 19 81 RICHINS Freddie FANCY Myles 83
2 20 4 TOWNSEND Florence TAYLOR Ben 11
2 21 10 HUELIN Leo ENRIGHT Gloria 22
2 22 68 GAIR Claudia HAWKINS Hayden 57
2 23 32 FISHER Charlie PHILIP Sofia 18
2 24 47 SHRIMPTON Zac HILLIER Jack 48
2 25 123 FORTE Anthony KELLY Jessica 23
2 26 36 HEWITT Emmy THOMAS Sebastian 78
2 27 80 HALSTEAD Max FOUCH Alexander 53
2 28 89 CLIFTON Nichole BRACKLEY Freddie 51
2 29 96 BURKE JESSICA BLAIR Poppy 61
2 30 33 TAYLOR Joshua GOVIER Oliver 54
2 31 124 HILLIARD Nigel RODDICK Isla 70
2 32 41 TOWNSEND Mathilda DRISCOLL Phoebe 69
2 33 76 MCCOMISH Christopher BABER Jacob 82
2 34 66 HALL Ella WELSH Gabriel 58
2 35 75 MARTIN JJ AYTON Lindsay 121
2 36 30 POP Marcus FORTE Luke 113
2 37 106 WILSON Jack GREENHALGH Holly 93
2 38 63 EVEREST Phoebe FIELDING Sophia 46
2 39 88 MANSOUR Jenna VIMPANY Ellie 71
2 40 64 TRESIDDER Freya WELSH Jolie 25
2 41 84 CARTER-BELL Akai HINTON Ruby 40
2 42 92 MANSOUR Zoe GREENLAND Samuel 34
2 43 99 ATKINS Zeke HUELIN Joshua 49
2 44 116 FORTE Rebecca EVANS Toby 104
2 45 118 FIRTH Piers KELLY Boden 79
2 46 111 DISNEY Evie RENDELL Maisie 67
2 47 107 EVEREST Toby AYTON Lila 87
2 48 56 ANTHONY Sébastien THOMPSON Niamh 110
2 49 77 SURNIN-BAIRD Ilya HUMPHREY Nick 115
2 50 95 PUTMAN Abigail VIMPANY Lara 109
2 51 55 BARNES Hunter CROOK Preston 102
2 52 86 PUTMAN Daisy RATCLIFFE David 119
2 53 108 BROWN Ben HOUNSHAM Geno 98
2 54 114 PARTYKA Joe VINCENT Ben 117
Round 3
3 1
3 2 1 PALUCH Keira MARTIN tina 122
3 3 17 HAYES Patrick DEGAMO Aiden 27
3 4 16 BACHLE-MORRIS Kit MANUEL Libby 20
3 5 6 RAE Cameron HALSTEAD Florence 21
3 6 2 PRICE-BRAY Arabella WELSH Rafferty 7
3 7 9 CRIPWELL-DUNNING Rafferty FOUCH Zachary 8
3 8 14 BRACKLEY Henry KUNERT Amelie 85
3 9 19 MANUEL Alana CRIPWELL-DUNNING Apollonia 3
3 10 15 BRACKLEY Samuel KAN Abigail 65
3 11 28 FOY Harry RICHINS Poppy 42
3 12 37 Bachle-Morris Bess SHRIMPTON Barney 12
3 13 52 FLINT Zach GAIR Anise 94
3 14 73 GARDINER Liam WATTS Sienna Lily 5
3 15 29 TANNER-WOOD-DOWLING MASON MELLOR Christina 26
3 16 31 HAWKINS Murray GAIR Marissa 44
3 17 90 MCLEAN Freya NEWMAN Ted 13
3 18 60 WILSON Amy LIVINGSTONE Annabel 91
3 19 81 RICHINS Freddie TOWNSEND Florence 4
3 20 11 TAYLOR Ben FANCY Myles 83
3 21 10 HUELIN Leo GAIR Claudia 68
3 22 57 HAWKINS Hayden ENRIGHT Gloria 22
3 23 32 FISHER Charlie SHRIMPTON Zac 47
3 24 48 HILLIER Jack PHILIP Sofia 18
3 25 123 FORTE Anthony HEWITT Emmy 36
3 26 78 THOMAS Sebastian KELLY Jessica 23
3 27 80 HALSTEAD Max CLIFTON Nichole 89
3 28 51 BRACKLEY Freddie FOUCH Alexander 53
3 29 96 BURKE JESSICA TAYLOR Joshua 33
3 30 54 GOVIER Oliver BLAIR Poppy 61
3 31 124 HILLIARD Nigel TOWNSEND Mathilda 41
3 32 69 DRISCOLL Phoebe RODDICK Isla 70
3 33 76 MCCOMISH Christopher HALL Ella 66
3 34 58 WELSH Gabriel BABER Jacob 82
3 35 75 MARTIN JJ POP Marcus 30
3 36 113 FORTE Luke AYTON Lindsay 121
3 37 106 WILSON Jack EVEREST Phoebe 63
3 38 46 FIELDING Sophia GREENHALGH Holly 93
3 39 88 MANSOUR Jenna TRESIDDER Freya 64
3 40 25 WELSH Jolie VIMPANY Ellie 71
3 41 84 CARTER-BELL Akai MANSOUR Zoe 92
3 42 34 GREENLAND Samuel HINTON Ruby 40
3 43 99 ATKINS Zeke FORTE Rebecca 116
3 44 104 EVANS Toby HUELIN Joshua 49
3 45 118 FIRTH Piers DISNEY Evie 111
3 46 67 RENDELL Maisie KELLY Boden 79
3 47 107 EVEREST Toby ANTHONY Sébastien 56
3 48 110 THOMPSON Niamh AYTON Lila 87
3 49 77 SURNIN-BAIRD Ilya PUTMAN Abigail 95
3 50 109 VIMPANY Lara HUMPHREY Nick 115
3 51 55 BARNES Hunter PUTMAN Daisy 86
3 52 119 RATCLIFFE David CROOK Preston 102
3 53 108 BROWN Ben PARTYKA Joe 114
3 54 117 VINCENT Ben HOUNSHAM Geno 98
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Snowtrax A Sandown Park
1 2 Snowtrax B Bromley B
1 3 Aldershot A Aldershot B
1 4 Bromley A SASA
Round 2
2 1 Snowtrax A Snowtrax B
2 2 Aldershot A Bromley A
Round 3
3 1 Snowtrax B Bromley A
3 2 Snowtrax A Aldershot A
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Hotel India
1 2 Golf Juliet
Round 2
2 1 Alpha Hotel
2 2 Delta Echo
2 3 Bravo Juliet
2 4 Charlie Foxtrot
Round 3
3 1 Hotel Echo
3 2 Juliet Foxtrot
Round 4
4 1 Echo Juliet
4 2 Hotel Foxtrot