Aldershot: Snowsport South (Snowsport South Summer Series 2019 - Round 2) (11 May 2019)

Date11 May 2019
SlopeAldershot
FormatSnowsport South
StatusResults Available
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
Bromley: Team members not known (Bromley Race Club)
Bowles: Team members not known (Bowles Ski Racing Club)
Berkshire Race Squad: Team members not known (Berkshire Race Squad)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
  • Snowsport South Summer Series: Female Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Female Masters 2
  • Snowsport South Summer Series: Female Seniors
  • Snowsport South Summer Series: Female U10
  • Snowsport South Summer Series: Female U12
  • Snowsport South Summer Series: Female U14
  • Snowsport South Summer Series: Female U16
  • Snowsport South Summer Series: Female U18
  • Snowsport South Summer Series: Female U21
  • Snowsport South Summer Series: Female U8
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 2
  • Snowsport South Summer Series: Male U10
  • Snowsport South Summer Series: Male U12
  • Snowsport South Summer Series: Male U14
  • Snowsport South Summer Series: Male U16
  • Snowsport South Summer Series: Male U18
  • Snowsport South Summer Series: Male U21
  • Snowsport South Summer Series: Male U8
1 122 1 Male U21 GASKIN Sam BRO 8.057.978.117.970.0025.00
2 117 1 Male U18 TUBBS Charlie ASR 8.128.018.138.010.5025.00
3 119 1 Female U21 VALE Lauren ASR 8.278.078.138.070.0025.00
4 134 1 Male Masters 2 ROBINSON Andrew ALD 8.188.19DSQ8.182.6325.00
5 111 1 Male U16 MELLON-HENDRY Freddie ASR 8.438.288.388.283.8925.00
6 109 2 Male U16 FURSE-COPE Jack ASR 8.37DSQ8.378.375.0221.00
7 95 1 Male U14 BROWN Ben BRO 8.708.658.508.506.6525.00
8 133 2 Male Masters 2 BANNISTER Simon ASR 8.818.778.658.658.5321.00
9 107 3 Male U16 ATKINS Theo ASR 8.678.86DSQ8.678.7818.00
9 128 1 Male Masters 1 ALLINGHAM Jonny TSN 8.67DSQ9.088.678.7825.00
11 114 1 Female U18 AYTON Evie BRO 9.148.738.958.738.1825.00
12 113 4 Male U16 HUMPHREY Nick ASR 8.938.848.748.749.6616.00
13 73 1 Female U14 SARKAR Anna ESX 9.059.168.798.798.9225.00
13 108 5 Male U16 FISHER Edward ESX 9.028.838.798.7910.2915.00
15 110 6 Male U16 PARTYKA Joe BRS 9.268.838.928.8310.7914.00
16 115 2 Female U18 VERNON Rebecca ASR 9.188.888.958.8810.0421.00
17 131 2 Male Masters 1 FISHER James ESX 9.258.928.988.9211.9221.00
18 98 2 Male U14 ATKINS Reuben ASR 8.949.049.098.9412.1721.00
19 118 2 Male U18 PALMER Jeremy ASR 9.008.978.958.9512.3021.00
20 43 1 Female U12 BEVERIDGE Alice ASR 9.05DSQ9.309.0512.1425.00
21 61 1 Male U12 MITCHELL William ASR 9.209.069.069.0613.6825.00
22 54 2 Male U12 O'SULLIVAN Aidan TSN 9.309.219.099.0914.0521.00
23 51 2 Female U12 RENDELL Maisie TSN 9.149.119.269.1112.8921.00
24 101 1 Female U16 DISNEY Evie ASR 9.269.209.129.1213.0125.00
25 85 3 Male U14 HOUNSHAM Geno ASR 9.209.159.139.1314.5518.00
26 78 2 Female U14 PUTMAN Abigail ASR 9.229.359.289.2214.2521.00
27 88 4 Male U14 CROOK Preston TSN 9.459.429.239.2315.8116.00
27 127 3 Male Masters 1 EASTON Ben BOW 9.569.479.239.2315.8118.00
29 70 3 Female U14 AYTON Lila BRO 9.499.579.259.2514.6218.00
30 92 5 Male U14 COLLYER-TODD Lucas BRS 9.279.509.289.2716.3115.00
30 104 2 Female U16 VIMPANY Lara TSN 9.569.419.279.2714.8721.00
32 62 3 Male U12 WONTNER Benjamin BOW 9.29DSQ9.539.2916.5618.00
33 45 3 Female U12 CALDWELL Kitty-Jay ASR 9.389.319.419.3115.3718.00
34 71 4 Female U14 PUTMAN Daisy ASR 9.449.619.329.3215.4916.00
34 124 1 Female Seniors POVEY Claudette BOW 9.829.329.409.3215.4925.00
36 44 4 Female U12 VIMPANY Ellie TSN 9.629.489.359.3515.8616.00
37 94 6 Male U14 EVEREST Toby BOW 9.639.559.389.3817.6914.00
37 116 3 Female U18 BANNISTER Lucy ASR 9.699.449.389.3816.2318.00
39 103 3 Female U16 ALEY Lauren BRS 9.409.639.569.4016.4818.00
40 31 1 Male U10 BARNES Hunter SAS 9.439.539.599.4318.3225.00
41 105 4 Female U16 HAMBLETON Chloe ASR 9.69DSQ9.539.5318.0916.00
42 42 5 Female U12 EVEREST Phoebe BOW 9.629.889.769.6219.2115.00
42 123 2 Female Seniors VALE Nikkie CHT 9.679.629.709.6219.2121.00
44 81 5 Female U14 FLITTON Zoe BRS 10.159.949.639.6319.3315.00
45 99 7 Male U14 SALTER Finley BRS 10.169.869.659.6521.0813.00
46 26 2 Male U10 O'SULLIVAN Zachary TSN 9.669.739.799.6621.2021.00
47 87 8 Male U14 ATKINS Zeke ASR 10.0610.069.779.7722.5812.00
48 29 3 Male U10 WONTNER Rufus BOW 9.889.909.859.8523.5918.00
49 49 6 Female U12 TROWBRIDGE SOPHIE TSN 10.1910.159.879.8722.3014.00
50 80 6 Female U14 MANSOUR Zoe ASR 10.5510.179.919.9122.8014.00
51 63 4 Male U12 BABER Jacob ASR 9.9310.089.959.9324.5916.00
52 55 5 Male U12 OWEN Francis BRS 10.0410.109.949.9424.7215.00
53 24 4 Male U10 MATTHEWS Alfred SAS 10.459.9510.419.9524.8416.00
54 10 1 Male U8 GREENLAND Samuel TSN 10.429.9610.269.9624.9725.00
54 47 7 Female U12 RODDICK Isla ASR 9.9610.2210.039.9623.4213.00
56 38 8 Female U12 TRESIDDER Freya ASR 10.0410.2110.0010.0023.9212.00
57 76 7 Female U14 SIMMONDS Lillia ASR 10.7010.3010.0110.0124.0413.00
57 129 4 Male Masters 1 CROOK Stuart TSN 10.03DSQ10.0110.0125.6016.00
59 102 5 Female U16 TURNER Maddie ASR 10.8210.1010.2510.1025.1515.00
60 27 5 Male U10 HUELIN Joshua CHT 10.6910.7310.1210.1226.9815.00
61 65 6 Male U12 CARTER-BELL Akai TSN 10.5810.1510.6810.1527.3514.00
62 93 9 Male U14 HLOUSEK Michael Leonard BRS 10.2910.18DSQ10.1827.7311.00
63 136 3 Male Masters 2 HILLIARD Nigel BOW 10.4310.3710.2110.2128.1118.00
64 17 1 Female U10 FIELDING Sophia ASR 10.3810.2910.3110.2927.5125.00
65 46 9 Female U12 HALL Ella TSN 17.0810.8610.3310.3328.0011.00
65 125 1 Female Masters 1 AYTON Lindsay BRO DSQ10.3810.3310.3328.0025.00
67 58 7 Male U12 MARTIN JJ TSN 10.4911.1910.3510.3529.8613.00
67 79 8 Female U14 VERNON Charlotte ASR 10.5610.5410.3510.3528.2512.00
69 86 10 Male U14 HILLIER Nicholas SAS 10.4910.4110.3710.3730.1110.00
70 135 4 Male Masters 2 DUNNET Bill BOW DSQ10.7710.3810.3830.2416.00
71 106 6 Female U16 BANKS Alice BRO 10.7010.52DSQ10.5230.3614.00
72 130 5 Male Masters 1 HUELIN Christopher CHT DSQ11.2710.6010.6033.0015.00
73 77 9 Female U14 CLIFTON Nichole TSN 11.2810.6510.6110.6131.4711.00
74 112 7 Male U16 PRITCHARD Alex ASR 11.3011.4110.6610.6633.7513.00
75 28 6 Male U10 MELLON-HENDRY Caspar ASR 10.9210.7410.6710.6733.8814.00
76 82 10 Female U14 GREENHALGH Holly TSN 11.3611.1510.6810.6832.3410.00
77 83 11 Female U14 MELLON BACKHOUSE Isabella ASR 10.8711.0110.7510.7533.219.00
78 20 2 Female U10 DAVIES DARCY SUR 11.0110.8710.8010.8033.8321.00
79 9 2 Male U8 BAXTER-FOX Maximus TSN 10.9110.8310.9010.8335.8821.00
80 14 3 Female U10 FLITTON Lily BRS 11.1111.2010.8810.8834.8218.00
81 74 12 Female U14 INGRAM Rafaella ASR 11.4910.97DSQ10.9735.948.00
82 89 11 Male U14 LAMBERT Oliver ASR 11.1311.1011.2711.1039.279.00
83 16 4 Female U10 HINTON Ruby TSN 11.3311.1311.2411.1337.9216.00
84 84 12 Male U14 SHEFFIELD Jamie ASR 11.2111.2111.1511.1539.908.00
85 48 10 Female U12 SHANKS Chloe ASR 11.6511.1811.2211.1838.5410.00
86 50 11 Female U12 DRISCOLL Phoebe TSN 11.6011.2411.3911.2439.289.00
87 23 7 Male U10 MELLON BACKHOUSE Edmund ASR 11.3411.4611.7111.3442.2813.00
88 52 8 Male U12 MCCOMISH Christopher TSN DSQ11.4011.4411.4043.0412.00
89 35 8 Male U10 FOUCH Alexander TSN 11.56DSQ12.5811.5645.0412.00
89 53 9 Male U12 NEWTON Harvey TSN 12.1411.5611.8911.5645.0411.00
91 75 13 Female U14 FURSE-COPE Jenna ASR 12.1411.9611.8111.8146.347.00
92 57 10 Male U12 JACKSON Will ASR 12.4311.8612.0911.8648.8110.00
93 41 12 Female U12 BLAIR Poppy TSN 12.7712.6812.3412.3452.918.00
94 5 1 Female U8 WELSH Jolie ASR DSQ12.42DSQ12.4253.9025.00
95 91 13 Male U14 SMITH Callum ASR DSQ13.4312.7212.7259.607.00
96 40 13 Female U12 SMITH Zara TSN 13.3113.2012.8612.8659.367.00
97 32 9 Male U10 WELSH Gabriel ASR 13.4513.1412.9512.9562.4811.00
98 12 5 Female U10 OLIVER Rosie TSN 12.9613.5113.0012.9660.5915.00
99 96 14 Male U14 EVANS Toby TSN DSQ13.0813.5313.0864.126.00
100 90 15 Male U14 SAWDON Benjamin TSN 13.1113.2013.2413.1164.495.00
101 34 10 Male U10 SPRINGETT Thomas ASR 13.8113.1613.2813.1665.1210.00
102 25 11 Male U10 HILLIER Jack SAS 13.4113.3213.3513.3267.139.00
103 8 3 Male U8 OWEN Alex ASR 14.8514.7013.4313.4368.5118.00
104 39 14 Female U12 ROWE Eirian SUR 13.7213.9113.5413.5467.786.00
105 36 12 Male U10 GOVIER Oliver TSN 14.00DSQ13.5513.5570.018.00
106 6 2 Female U8 BAXTER-FOX Evangeline TSN 14.5814.5014.1114.1174.8521.00
107 22 13 Male U10 IRELAND Alexander ASR 14.2815.0414.8614.2879.177.00
108 7 3 Female U8 DAVIES GISELLE 15.0914.6214.5014.5079.6818.00
109 33 14 Male U10 NEWTON Harry TSN DSQ14.5814.5214.5282.186.00
110 19 6 Female U10 SHANKS Effie ASR 14.8114.8714.8614.8183.5214.00
111 60 11 Male U12 BIGGAR Cameron BRS 15.2014.85DSQ14.8586.329.00
112 2 4 Female U8 HART Imogen SAS 16.4715.1815.4215.1888.1016.00
113 59 12 Male U12 EDWARDS callum TSN DSQ15.3715.9515.3792.858.00
114 13 7 Female U10 SAWDON Alice TSN 15.9015.6015.9215.6093.3113.00
115 15 8 Female U10 BIGGAR Seren BRS DSQ16.9616.3516.35102.6012.00
116 11 4 Male U8 GOFF Reuben TSN 17.08DSQDSQ17.08114.3016.00
117 132 1 Female Masters 2 MARTIN tina TSN DSQ20.9117.5517.55117.4725.00
118 4 5 Female U8 EVANS Amelia TSN DSQDSQ20.0820.08148.8215.00
119 1 6 Female U8 WATTS Sienna Lily TSN DSQDSQ25.3325.33213.8814.00
18 Female U10 RICHMOND Sophie CHT DNSDNSDNSDNS
21 Female U10 TOWNSEND Mathilda BRO DNSDNSDNSDNS
30 Male U10 RICHMOND William CHT DNSDNSDNSDNS
37 Male U10 GOFF Ethan TSN DNSDNSDNSDNS
56 Male U12 GARDINER Liam BRS DNSDNSDNSDNS
64 Male U12 KINLEY Alfie SAS DNSDNSDNSDNS
72 Female U14 OWEN Scarlett ASR DNSDNSDNSDNS
100 Female U16 WHITE Imogen SAS DNSDNSDNSDNS
121 Female U21 HUGHES Alexandra ASR DNSDNSDNSDNS
126 Female Masters 1 IRELAND Rosalie ALD DSQDSQDSQDNF
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U11
1 Aldershot Ski Race Club ASR 27.4225.00
2 Team Snowtrax TSN 27.5521.00
3 Bowles Ski Racing Club BOW 28.7618.00
4 Southampton Area Ski Association SAS 32.7016.00
5 Berkshire Race Squad BRS 35.6715.00
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U16
1 Aldershot Ski Race Club ASR 33.3325.00
2 Bromley Race Club BRO 37.0021.00
3 Berkshire Race Squad BRS 37.1318.00
4 Team Snowtrax TSN 39.7916.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 121 HUGHES Alexandra
1 2 72 OWEN Scarlett IRELAND Rosalie 126
1 3 4 EVANS Amelia TOWNSEND Mathilda 21
1 4 132 MARTIN tina WATTS Sienna Lily 1
1 5 13 SAWDON Alice GOFF Reuben 11
1 6 59 EDWARDS callum BIGGAR Seren 15
1 7 19 SHANKS Effie HART Imogen 2
1 8 33 NEWTON Harry BIGGAR Cameron 60
1 9 6 BAXTER-FOX Evangeline DAVIES GISELLE 7
1 10 36 GOVIER Oliver IRELAND Alexander 22
1 11 25 HILLIER Jack ROWE Eirian 39
1 12 34 SPRINGETT Thomas OWEN Alex 8
1 13 12 OLIVER Rosie SAWDON Benjamin 90
1 14 32 WELSH Gabriel EVANS Toby 96
1 15 5 WELSH Jolie SMITH Zara 40
1 16 41 BLAIR Poppy SMITH Callum 91
1 17 53 NEWTON Harvey JACKSON Will 57
1 18 35 FOUCH Alexander FURSE-COPE Jenna 75
1 19 50 DRISCOLL Phoebe MCCOMISH Christopher 52
1 20 48 SHANKS Chloe MELLON BACKHOUSE Edmund 23
1 21 89 LAMBERT Oliver SHEFFIELD Jamie 84
1 22 74 INGRAM Rafaella HINTON Ruby 16
1 23 20 DAVIES DARCY FLITTON Lily 14
1 24 83 MELLON BACKHOUSE Isabella BAXTER-FOX Maximus 9
1 25 112 PRITCHARD Alex GREENHALGH Holly 82
1 26 77 CLIFTON Nichole MELLON-HENDRY Caspar 28
1 27 135 DUNNET Bill HUELIN Christopher 130
1 28 86 HILLIER Nicholas BANKS Alice 106
1 29 125 AYTON Lindsay VERNON Charlotte 79
1 30 46 HALL Ella MARTIN JJ 58
1 31 93 HLOUSEK Michael Leonard FIELDING Sophia 17
1 32 65 CARTER-BELL Akai HILLIARD Nigel 136
1 33 129 CROOK Stuart HUELIN Joshua 27
1 34 76 SIMMONDS Lillia TURNER Maddie 102
1 35 10 GREENLAND Samuel TRESIDDER Freya 38
1 36 24 MATTHEWS Alfred RODDICK Isla 47
1 37 80 MANSOUR Zoe OWEN Francis 55
1 38 49 TROWBRIDGE SOPHIE BABER Jacob 63
1 39 26 O'SULLIVAN Zachary WONTNER Rufus 29
1 40 99 SALTER Finley ATKINS Zeke 87
1 41 42 EVEREST Phoebe FLITTON Zoe 81
1 42 105 HAMBLETON Chloe VALE Nikkie 123
1 43 116 BANNISTER Lucy BARNES Hunter 31
1 44 94 EVEREST Toby ALEY Lauren 103
1 45 71 PUTMAN Daisy VIMPANY Ellie 44
1 46 45 CALDWELL Kitty-Jay POVEY Claudette 124
1 47 92 COLLYER-TODD Lucas WONTNER Benjamin 62
1 48 70 AYTON Lila VIMPANY Lara 104
1 49 78 PUTMAN Abigail EASTON Ben 127
1 50 85 HOUNSHAM Geno CROOK Preston 88
1 51 54 O'SULLIVAN Aidan DISNEY Evie 101
1 52 61 MITCHELL William RENDELL Maisie 51
1 53 98 ATKINS Reuben BEVERIDGE Alice 43
1 54 131 FISHER James PALMER Jeremy 118
1 55 108 FISHER Edward VERNON Rebecca 115
1 56 73 SARKAR Anna PARTYKA Joe 110
1 57 128 ALLINGHAM Jonny HUMPHREY Nick 113
1 58 107 ATKINS Theo AYTON Evie 114
1 59 109 FURSE-COPE Jack BANNISTER Simon 133
1 60 111 MELLON-HENDRY Freddie BROWN Ben 95
1 61 117 TUBBS Charlie ROBINSON Andrew 134
1 62 122 GASKIN Sam VALE Lauren 119
Round 2
2 1 126 IRELAND Rosalie HUGHES Alexandra 121
2 2 OWEN Scarlett 72
2 3 1 WATTS Sienna Lily EVANS Amelia 4
2 4 21 TOWNSEND Mathilda MARTIN tina 132
2 5 15 BIGGAR Seren SAWDON Alice 13
2 6 11 GOFF Reuben EDWARDS callum 59
2 7 60 BIGGAR Cameron SHANKS Effie 19
2 8 2 HART Imogen NEWTON Harry 33
2 9 22 IRELAND Alexander BAXTER-FOX Evangeline 6
2 10 7 DAVIES GISELLE GOVIER Oliver 36
2 11 8 OWEN Alex HILLIER Jack 25
2 12 39 ROWE Eirian SPRINGETT Thomas 34
2 13 96 EVANS Toby OLIVER Rosie 12
2 14 90 SAWDON Benjamin WELSH Gabriel 32
2 15 91 SMITH Callum WELSH Jolie 5
2 16 40 SMITH Zara BLAIR Poppy 41
2 17 75 FURSE-COPE Jenna NEWTON Harvey 53
2 18 57 JACKSON Will FOUCH Alexander 35
2 19 23 MELLON BACKHOUSE Edmund DRISCOLL Phoebe 50
2 20 52 MCCOMISH Christopher SHANKS Chloe 48
2 21 16 HINTON Ruby LAMBERT Oliver 89
2 22 84 SHEFFIELD Jamie INGRAM Rafaella 74
2 23 9 BAXTER-FOX Maximus DAVIES DARCY 20
2 24 14 FLITTON Lily MELLON BACKHOUSE Isabella 83
2 25 28 MELLON-HENDRY Caspar PRITCHARD Alex 112
2 26 82 GREENHALGH Holly CLIFTON Nichole 77
2 27 106 BANKS Alice DUNNET Bill 135
2 28 130 HUELIN Christopher HILLIER Nicholas 86
2 29 58 MARTIN JJ AYTON Lindsay 125
2 30 79 VERNON Charlotte HALL Ella 46
2 31 136 HILLIARD Nigel HLOUSEK Michael Leonard 93
2 32 17 FIELDING Sophia CARTER-BELL Akai 65
2 33 102 TURNER Maddie CROOK Stuart 129
2 34 27 HUELIN Joshua SIMMONDS Lillia 76
2 35 47 RODDICK Isla GREENLAND Samuel 10
2 36 38 TRESIDDER Freya MATTHEWS Alfred 24
2 37 63 BABER Jacob MANSOUR Zoe 80
2 38 55 OWEN Francis TROWBRIDGE SOPHIE 49
2 39 87 ATKINS Zeke O'SULLIVAN Zachary 26
2 40 29 WONTNER Rufus SALTER Finley 99
2 41 123 VALE Nikkie EVEREST Phoebe 42
2 42 81 FLITTON Zoe HAMBLETON Chloe 105
2 43 103 ALEY Lauren BANNISTER Lucy 116
2 44 31 BARNES Hunter EVEREST Toby 94
2 45 124 POVEY Claudette PUTMAN Daisy 71
2 46 44 VIMPANY Ellie CALDWELL Kitty-Jay 45
2 47 104 VIMPANY Lara COLLYER-TODD Lucas 92
2 48 62 WONTNER Benjamin AYTON Lila 70
2 49 88 CROOK Preston PUTMAN Abigail 78
2 50 127 EASTON Ben HOUNSHAM Geno 85
2 51 51 RENDELL Maisie O'SULLIVAN Aidan 54
2 52 101 DISNEY Evie MITCHELL William 61
2 53 118 PALMER Jeremy ATKINS Reuben 98
2 54 43 BEVERIDGE Alice FISHER James 131
2 55 110 PARTYKA Joe FISHER Edward 108
2 56 115 VERNON Rebecca SARKAR Anna 73
2 57 114 AYTON Evie ALLINGHAM Jonny 128
2 58 113 HUMPHREY Nick ATKINS Theo 107
2 59 95 BROWN Ben FURSE-COPE Jack 109
2 60 133 BANNISTER Simon MELLON-HENDRY Freddie 111
2 61 119 VALE Lauren TUBBS Charlie 117
2 62 134 ROBINSON Andrew GASKIN Sam 122
Round 3
3 1 126 IRELAND Rosalie
3 2 72 OWEN Scarlett HUGHES Alexandra 121
3 3 1 WATTS Sienna Lily TOWNSEND Mathilda 21
3 4 132 MARTIN tina EVANS Amelia 4
3 5 15 BIGGAR Seren GOFF Reuben 11
3 6 59 EDWARDS callum SAWDON Alice 13
3 7 60 BIGGAR Cameron HART Imogen 2
3 8 33 NEWTON Harry SHANKS Effie 19
3 9 22 IRELAND Alexander DAVIES GISELLE 7
3 10 36 GOVIER Oliver BAXTER-FOX Evangeline 6
3 11 8 OWEN Alex ROWE Eirian 39
3 12 34 SPRINGETT Thomas HILLIER Jack 25
3 13 96 EVANS Toby SAWDON Benjamin 90
3 14 32 WELSH Gabriel OLIVER Rosie 12
3 15 91 SMITH Callum SMITH Zara 40
3 16 41 BLAIR Poppy WELSH Jolie 5
3 17 75 FURSE-COPE Jenna JACKSON Will 57
3 18 35 FOUCH Alexander NEWTON Harvey 53
3 19 23 MELLON BACKHOUSE Edmund MCCOMISH Christopher 52
3 20 48 SHANKS Chloe DRISCOLL Phoebe 50
3 21 16 HINTON Ruby SHEFFIELD Jamie 84
3 22 74 INGRAM Rafaella LAMBERT Oliver 89
3 23 9 BAXTER-FOX Maximus FLITTON Lily 14
3 24 83 MELLON BACKHOUSE Isabella DAVIES DARCY 20
3 25 28 MELLON-HENDRY Caspar GREENHALGH Holly 82
3 26 77 CLIFTON Nichole PRITCHARD Alex 112
3 27 106 BANKS Alice HUELIN Christopher 130
3 28 86 HILLIER Nicholas DUNNET Bill 135
3 29 58 MARTIN JJ VERNON Charlotte 79
3 30 46 HALL Ella AYTON Lindsay 125
3 31 136 HILLIARD Nigel FIELDING Sophia 17
3 32 65 CARTER-BELL Akai HLOUSEK Michael Leonard 93
3 33 102 TURNER Maddie HUELIN Joshua 27
3 34 76 SIMMONDS Lillia CROOK Stuart 129
3 35 47 RODDICK Isla TRESIDDER Freya 38
3 36 24 MATTHEWS Alfred GREENLAND Samuel 10
3 37 63 BABER Jacob OWEN Francis 55
3 38 49 TROWBRIDGE SOPHIE MANSOUR Zoe 80
3 39 87 ATKINS Zeke WONTNER Rufus 29
3 40 99 SALTER Finley O'SULLIVAN Zachary 26
3 41 123 VALE Nikkie FLITTON Zoe 81
3 42 105 HAMBLETON Chloe EVEREST Phoebe 42
3 43 103 ALEY Lauren BARNES Hunter 31
3 44 94 EVEREST Toby BANNISTER Lucy 116
3 45 124 POVEY Claudette VIMPANY Ellie 44
3 46 45 CALDWELL Kitty-Jay PUTMAN Daisy 71
3 47 104 VIMPANY Lara WONTNER Benjamin 62
3 48 70 AYTON Lila COLLYER-TODD Lucas 92
3 49 88 CROOK Preston EASTON Ben 127
3 50 85 HOUNSHAM Geno PUTMAN Abigail 78
3 51 51 RENDELL Maisie DISNEY Evie 101
3 52 61 MITCHELL William O'SULLIVAN Aidan 54
3 53 118 PALMER Jeremy BEVERIDGE Alice 43
3 54 131 FISHER James ATKINS Reuben 98
3 55 110 PARTYKA Joe VERNON Rebecca 115
3 56 73 SARKAR Anna FISHER Edward 108
3 57 114 AYTON Evie HUMPHREY Nick 113
3 58 107 ATKINS Theo ALLINGHAM Jonny 128
3 59 95 BROWN Ben BANNISTER Simon 133
3 60 111 MELLON-HENDRY Freddie FURSE-COPE Jack 109
3 61 119 VALE Lauren ROBINSON Andrew 134
3 62 122 GASKIN Sam TUBBS Charlie 117
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Berkshire Race Squad Bowles
Round 2
2 1 Aldershot A Berkshire Race Squad
2 2 Bromley Aldershot B
Round 3
3 1 Berkshire Race Squad Aldershot B
3 2 Aldershot A Bromley
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Hotel India
1 2 Echo Lima
1 3 Golf Juliet
1 4 Foxtrot Kilo
Round 2
2 1 Alpha Hotel
2 2 Delta Lima
2 3 Bravo Golf
2 4 Charlie Foxtrot
Round 3
3 1 Hotel Delta
3 2 Bravo Charlie
Round 4
4 1 Delta Charlie
4 2 Hotel Bravo