Aldershot: LSERSA (L&SERSA Summer Series 2018 - Round 4) (02 September 2018)

Date02 September 2018
SlopeAldershot
FormatLSERSA
StatusResults Available
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Female
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Male
Aldershot C: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Bromley: Team members not known (Bromley Race Club)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Snowtrax B: Team members not known (Team Snowtrax)
Snowtrax A: Team members not known (Team Snowtrax)
Essex: Team members not known (Essex)
Chatham A: Team members not known (Chatham)
Bowles: Team members not known (Bowles Ski Racing Club)
Chatham B: Team members not known (Chatham)
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Fastest Female
  • LSERSA Summer Series: Fastest Male
  • LSERSA Summer Series: Female MAS1
  • LSERSA Summer Series: Female SEN
  • LSERSA Summer Series: Female U10
  • LSERSA Summer Series: Female U12
  • LSERSA Summer Series: Female U14
  • LSERSA Summer Series: Female U16
  • LSERSA Summer Series: Female U18
  • LSERSA Summer Series: Female U21
  • LSERSA Summer Series: Female U8
  • LSERSA Summer Series: Male MAS1
  • LSERSA Summer Series: Male MAS2
  • LSERSA Summer Series: Male U10
  • LSERSA Summer Series: Male U12
  • LSERSA Summer Series: Male U14
  • LSERSA Summer Series: Male U16
  • LSERSA Summer Series: Male U18
  • LSERSA Summer Series: Male U21
  • LSERSA Summer Series: Male U8
1 150 1 Female U18 VALE Lauren ASR 8.939.078.6817.61100.0015.00
2 151 1 Male U18 SMITH Nathan ASR 9.249.038.9718.00100.0015.00
3 159 1 Male U21 COOPER Jordan 9.119.429.0418.1599.1715.00
4 165 1 Male MAS 2 ATKINSON Andrew CHT 9.239.159.0418.1998.9415.00
5 125 1 Male U14 BUNTON Ryan CHT 9.709.219.3418.5596.9415.00
6 144 2 Female U18 MARTIN Lily ESX 9.549.479.1318.6094.3812.00
7 167 2 Male MAS 2 OLIVER Mark BOW 9.669.299.3618.6596.3912.00
8 143 1 Male U16 VINCENT Ben TSN 9.939.639.4019.0394.2815.00
9 42 1 Male U12 HOUNSHAM Geno ASR 9.529.589.8319.1093.8915.00
10 152 2 Male U18 WAKELING Joshua BOW 9.919.509.6319.1393.7212.00
11 146 3 Female U18 VERNON Rebecca SUR 9.779.749.4319.1791.1410.00
12 157 1 Female U21 AYTON Elle BRO 9.579.749.6419.2190.9115.00
13 113 2 Male U14 BROWN Ben BRO 9.889.669.5819.2493.1112.00
14 139 2 Male U16 FURSE-COPE Jack ASR 9.909.709.5719.2792.9412.00
15 33 1 Female U12 SAUNDERS Katie ASR 9.679.649.9219.3190.3515.00
16 38 2 Male U12 MITCHELL William ASR 9.729.739.9119.4591.9412.00
16 158 2 Female U21 COOPER Lauren 9.82DNF9.6319.4589.5512.00
18 166 3 Male MAS 2 BUNTON Paul HEM 9.729.909.7619.4891.7810.00
19 135 1 Female U16 AYTON Evie BRO 9.869.889.6419.5089.2715.00
20 147 4 Female U18 HINTON Georgina ASR 9.8410.099.6719.5189.218.00
21 44 3 Male U12 CORNICK Adam CHT 9.769.959.8519.6191.0610.00
21 136 3 Male U16 ATKINS Theo ASR 9.759.869.8819.6191.0610.00
23 156 3 Female U21 MOORE Danica BRO 10.079.739.9019.6388.5310.00
24 154 3 Male U18 LEWIS Sonny CHT DNF9.819.8819.6990.6110.00
25 41 4 Male U12 ATKINSON Liam CHT 9.8410.0010.1719.8489.788.00
26 36 2 Female U12 PUTMAN Daisy TSN 10.3710.069.8219.8887.1112.00
27 161 1 Female SEN VALE Nikkie 10.649.8710.0319.9087.0015.00
28 140 4 Male U16 TURNER-MOORE Ollie BOW 10.419.9710.0019.9789.068.00
29 111 1 Female U14 MILLER Imogen SAS 10.2610.169.8720.0386.2615.00
30 122 3 Male U14 STANLEY Harvey 10.0510.0610.0220.0788.5010.00
31 28 3 Female U12 RENDELL Maisie TSN 10.0610.0610.0720.1285.7510.00
32 37 5 Male U12 WONTNER Benjamin BOW DSQ10.0910.0720.1688.006.00
33 110 2 Female U14 VIMPANY Lara TSN 10.6910.0810.1520.2385.1212.00
34 104 3 Female U14 TOMS Felicity CHT 10.6810.1410.1620.3084.7210.00
35 127 2 Female U16 GLADIN Amber TSN 10.20DSQ10.1420.3484.5012.00
36 129 3 Female U16 HINTON Tilly ASR 10.8510.4410.0420.4883.7010.00
37 30 4 Female U12 AYTON Lila BRO 10.6710.1810.3320.5183.538.00
38 133 4 Female U16 BREEN Ellen SPR 10.4710.3310.1920.5283.488.00
39 35 5 Female U12 SARKAR Anna ESX DSQ10.4010.1420.5483.366.00
40 155 4 Male U18 RATTIGAN Alex BRO 10.7410.2010.4020.6085.568.00
41 120 4 Male U14 JACKSON Thomas SPR 11.0210.4810.2720.7584.728.00
42 106 4 Female U14 ALEY Lauren HEM 10.7910.6010.3420.9481.098.00
42 116 5 Male U14 ATKINS Reuben ASR 11.0210.6710.2720.9483.676.00
44 109 5 Female U14 DISNEY Evie ASR 10.9010.5610.3920.9581.036.00
45 126 5 Female U16 LUCAS Brooke TSN 10.6610.3210.8620.9880.866.00
46 40 6 Male U12 CASSIDY Hayden BRS 10.4424.5010.6021.0483.115.00
47 128 6 Female U16 HAMBLETON Chloe ASR 10.7410.4710.6121.0880.305.00
48 168 4 Male MAS 2 HILLIARD Nigel BOW 10.9810.5810.5421.1282.678.00
48 169 4 Male MAS 2 PROUDLOVE Andy BRO 10.7310.6310.4921.1282.678.00
50 101 6 Female U14 PUTMAN Abigail TSN 11.2010.9710.2221.1979.675.00
51 23 6 Female U12 VIMPANY Ellie TSN 10.6410.6010.6421.2479.395.00
52 34 7 Female U12 FLETCHER Caitlin ASR 10.3536.8210.9921.3478.824.00
53 43 7 Male U12 ATKINS Zeke ASR 10.7910.7310.6221.3581.394.00
54 14 1 Female U10 POPLE Stella BOW 11.1510.9210.5921.5177.8515.00
55 164 1 Male MAS 1 AMOS Martyn ESX 11.0610.6010.9621.5680.2215.00
56 17 1 Male U10 WONTNER Rufus BOW DSQ10.9310.8221.7579.1715.00
57 29 8 Female U12 HIGGS Eira-Mia ESX DSQ11.0110.7621.7776.383.00
58 132 7 Female U16 WEBER Jana SUR 11.2811.0310.9521.9875.184.00
59 117 6 Male U14 TOVARLAZA Oliver CHT 11.1711.1910.8322.0077.785.00
60 124 7 Male U14 WATTS Charlie FLK 11.2710.9811.0922.0777.394.00
61 16 2 Female U10 EVEREST Phoebe BOW 11.2111.2310.8822.0974.5612.00
62 107 7 Female U14 WHITMARSH-ALI Evie CHT 11.2311.1410.9722.1174.454.00
63 19 2 Male U10 BARNES Hunter SAS 38.3811.2110.9822.1976.7212.00
64 18 3 Male U10 AMOS Brody 11.1811.05DNF22.2376.5010.00
65 6 1 Male U8 MATTHEWS Alfred SAS 11.3011.0411.3122.3475.8915.00
66 7 2 Male U8 HUELIN Joshua CHT 11.8911.2311.1522.3875.6712.00
67 26 9 Female U12 BUNTON Aimee CHT 11.2111.3711.2022.4172.742.00
68 32 10 Female U12 FURSE-COPE Jenna ASR 11.2011.4211.3622.5671.891.00
69 13 3 Female U10 CASSIDY Genevieve BRS 11.6711.2911.3622.6571.3810.00
70 27 11 Female U12 AMOS Lilly-Ella 11.7011.1911.5022.6971.150.00
71 130 8 Female U16 FRENCH Chelsea SUR 11.7312.0611.3323.0669.053.00
72 15 4 Female U10 TRESIDDER Freya SUR DSQ11.7111.5623.2767.868.00
72 163 2 Male MAS 1 HUELIN Christopher CHT 11.8712.1511.4023.2770.7212.00
74 134 9 Female U16 BUTCHER Eve SUR 60.5611.8011.5823.3867.232.00
75 162 1 Female MAS 1 AYTON Lindsay BRO 36.0411.8911.5823.4766.7215.00
76 108 8 Female U14 TURNER Maddie ASR 12.1711.7411.8823.6265.873.00
77 123 8 Male U14 MCDONALD William ASR DSQ12.1611.5423.7068.333.00
78 149 5 Female U18 HUGHES Alexandra ASR 12.7812.1011.6523.7565.136.00
79 142 5 Male U16 MEADWAY Eddie FLK DSQ11.8712.1424.0166.616.00
80 138 6 Male U16 PANNELL Joseph BOW 12.19DSQ12.2524.4464.225.00
81 12 5 Female U10 HINTON Ruby TSN 12.2212.5012.2324.4561.166.00
82 21 4 Male U10 BUTTERFIELD Ambrose ASR 11.73DSQ12.8824.6163.288.00
83 25 12 Female U12 MCDONALD Ciara ASR 12.4212.6912.2224.6460.080.00
84 105 9 Female U14 WAKELING Cerys BOW 13.2112.5712.4625.0357.862.00
85 121 9 Male U14 POPLE Toby BOW 12.8112.9212.2825.0960.612.00
86 103 10 Female U14 PRAGNELL Elizabeth CHT 15.2812.9912.5725.5654.861.00
87 114 10 Male U14 HUMPHREY Robert ASR 13.0612.7112.9325.6457.561.00
88 115 11 Male U14 SAWDON Benjamin TSN 13.8513.3413.2726.6152.170.00
89 22 5 Male U10 GARDINER Liam BRS 13.4513.5713.2426.6951.726.00
90 153 5 Male U18 TURNER Alex ASR DSQ13.2013.7626.9650.226.00
91 20 6 Male U10 MARTIN JJ TSN 13.5613.8613.6327.1948.945.00
92 131 10 Female U16 MOYLAN Imogen ASR DSQ13.6713.9027.5743.441.00
93 31 13 Female U12 LORD Ilana FLK 14.5113.7313.9027.6343.100.00
94 11 6 Female U10 TOWNSEND Mathilda BRO 14.03DSQ14.0228.0540.725.00
95 137 7 Male U16 PARTYKA Joe BRS 17.6310.80DSQ28.4342.064.00
96 2 1 Female U8 HIGGS Sasha ESX 14.2614.6414.3128.5737.7615.00
97 9 7 Female U10 DAVIES DARCY SUR DSQ14.4714.9929.4632.714.00
98 10 8 Female U10 DENNIS Mayako SUR 16.0815.3515.0530.4027.373.00
99 39 8 Male U12 TOMS Archie 16.65DSQ16.8233.4714.063.00
100 4 2 Female U8 SAWDON Alice TSN 20.3619.7818.7338.51-18.6812.00
1 Female U8 DAVIES GISELLE DSQDSQDSQDNF
3 Female U8 PRAGNELL Florence CHT DSQDSQDSQDNF
5 Male U8 GREENLAND Samuel TSN DSQDSQ14.13DNF
8 Female U10 JAKINS Ella DSQDSQ17.88DNF
24 Female U12 WOOD Freya CHT DNSDNSDNSDNS
102 Female U14 KARSOU-MUBARAK Maya SUR DNSDNSDNSDNS
112 Female U14 LINCH Ruby FLK DNSDNSDNSDNS
118 Male U14 PENNECK Alexander ESX DNSDNSDNSDNS
119 Male U14 MCDONALD Cameron DNF10.32DSQDNF
141 Male U16 HUMPHREY Nick ASR DSQ10.50DSQDNF
145 Female U18 CONVEY Rosie SPR DNSDNSDNSDNS
148 Female U18 ATKINSON Molly CHT DNF9.74DSQDNF
160 Male U21 BIGGS Saul CHT 8.61DNFDNSDNF
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Best Performing Club
1 Aldershot Ski Race Club ASR 93.2915.00
2 Chatham CHT 97.9912.00
3 Bromley Race Club BRO 99.0610.00
4 Bowles Ski Racing Club BOW 99.428.00
5 Team Snowtrax TSN 99.606.00
6 Essex ESX 111.045.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 4 SAWDON Alice PRAGNELL Florence 3
1 2 8 JAKINS Ella DAVIES GISELLE 1
1 3 9 DAVIES DARCY TOMS Archie 39
1 4 2 HIGGS Sasha DENNIS Mayako 10
1 5 31 LORD Ilana GREENLAND Samuel 5
1 6 131 MOYLAN Imogen TOWNSEND Mathilda 11
1 7 22 GARDINER Liam MARTIN JJ 20
1 8 153 TURNER Alex SAWDON Benjamin 115
1 9 105 WAKELING Cerys HUMPHREY Robert 114
1 10 121 POPLE Toby PRAGNELL Elizabeth 103
1 11 138 PANNELL Joseph MCDONALD Ciara 25
1 12 142 MEADWAY Eddie HINTON Ruby 12
1 13 149 HUGHES Alexandra TURNER Maddie 108
1 14 162 AYTON Lindsay BUTTERFIELD Ambrose 21
1 15 123 MCDONALD William BUTCHER Eve 134
1 16 163 HUELIN Christopher TRESIDDER Freya 15
1 17 32 FURSE-COPE Jenna FRENCH Chelsea 130
1 18 26 BUNTON Aimee CASSIDY Genevieve 13
1 19 18 AMOS Brody AMOS Lilly-Ella 27
1 20 6 MATTHEWS Alfred HUELIN Joshua 7
1 21 107 WHITMARSH-ALI Evie BARNES Hunter 19
1 22 132 WEBER Jana WATTS Charlie 124
1 23 17 WONTNER Rufus EVEREST Phoebe 16
1 24 137 PARTYKA Joe TOVARLAZA Oliver 117
1 25 164 AMOS Martyn HIGGS Eira-Mia 29
1 26 23 VIMPANY Ellie ATKINS Zeke 43
1 27 141 HUMPHREY Nick POPLE Stella 14
1 28 169 PROUDLOVE Andy HILLIARD Nigel 168
1 29 109 DISNEY Evie HAMBLETON Chloe 128
1 30 34 FLETCHER Caitlin CASSIDY Hayden 40
1 31 126 LUCAS Brooke ALEY Lauren 106
1 32 116 ATKINS Reuben MCDONALD Cameron 119
1 33 155 RATTIGAN Alex JACKSON Thomas 120
1 34 133 BREEN Ellen PUTMAN Abigail 101
1 35 127 GLADIN Amber AYTON Lila 30
1 36 104 TOMS Felicity SARKAR Anna 35
1 37 28 RENDELL Maisie VIMPANY Lara 110
1 38 129 HINTON Tilly WONTNER Benjamin 37
1 39 111 MILLER Imogen STANLEY Harvey 122
1 40 161 VALE Nikkie TURNER-MOORE Ollie 140
1 41 154 LEWIS Sonny ATKINSON Liam 41
1 42 44 CORNICK Adam PUTMAN Daisy 36
1 43 156 MOORE Danica ATKINS Theo 136
1 44 166 BUNTON Paul ATKINSON Molly 148
1 45 135 AYTON Evie MITCHELL William 38
1 46 33 SAUNDERS Katie HINTON Georgina 147
1 47 139 FURSE-COPE Jack COOPER Lauren 158
1 48 157 AYTON Elle BROWN Ben 113
1 49 146 VERNON Rebecca HOUNSHAM Geno 42
1 50 143 VINCENT Ben WAKELING Joshua 152
1 51 144 MARTIN Lily OLIVER Mark 167
1 52 165 ATKINSON Andrew BUNTON Ryan 125
1 53 150 VALE Lauren COOPER Jordan 159
1 54 160 BIGGS Saul SMITH Nathan 151
Round 2
2 1 1 DAVIES GISELLE SAWDON Alice 4
2 2 3 PRAGNELL Florence JAKINS Ella 8
2 3 10 DENNIS Mayako DAVIES DARCY 9
2 4 39 TOMS Archie HIGGS Sasha 2
2 5 11 TOWNSEND Mathilda LORD Ilana 31
2 6 5 GREENLAND Samuel MOYLAN Imogen 131
2 7 115 SAWDON Benjamin GARDINER Liam 22
2 8 20 MARTIN JJ TURNER Alex 153
2 9 103 PRAGNELL Elizabeth WAKELING Cerys 105
2 10 114 HUMPHREY Robert POPLE Toby 121
2 11 12 HINTON Ruby PANNELL Joseph 138
2 12 25 MCDONALD Ciara MEADWAY Eddie 142
2 13 21 BUTTERFIELD Ambrose HUGHES Alexandra 149
2 14 108 TURNER Maddie AYTON Lindsay 162
2 15 15 TRESIDDER Freya MCDONALD William 123
2 16 134 BUTCHER Eve HUELIN Christopher 163
2 17 13 CASSIDY Genevieve FURSE-COPE Jenna 32
2 18 130 FRENCH Chelsea BUNTON Aimee 26
2 19 7 HUELIN Joshua AMOS Brody 18
2 20 27 AMOS Lilly-Ella MATTHEWS Alfred 6
2 21 124 WATTS Charlie WHITMARSH-ALI Evie 107
2 22 19 BARNES Hunter WEBER Jana 132
2 23 117 TOVARLAZA Oliver WONTNER Rufus 17
2 24 16 EVEREST Phoebe PARTYKA Joe 137
2 25 43 ATKINS Zeke AMOS Martyn 164
2 26 29 HIGGS Eira-Mia VIMPANY Ellie 23
2 27 168 HILLIARD Nigel HUMPHREY Nick 141
2 28 14 POPLE Stella PROUDLOVE Andy 169
2 29 40 CASSIDY Hayden DISNEY Evie 109
2 30 128 HAMBLETON Chloe FLETCHER Caitlin 34
2 31 119 MCDONALD Cameron LUCAS Brooke 126
2 32 106 ALEY Lauren ATKINS Reuben 116
2 33 101 PUTMAN Abigail RATTIGAN Alex 155
2 34 120 JACKSON Thomas BREEN Ellen 133
2 35 35 SARKAR Anna GLADIN Amber 127
2 36 30 AYTON Lila TOMS Felicity 104
2 37 37 WONTNER Benjamin RENDELL Maisie 28
2 38 110 VIMPANY Lara HINTON Tilly 129
2 39 140 TURNER-MOORE Ollie MILLER Imogen 111
2 40 122 STANLEY Harvey VALE Nikkie 161
2 41 36 PUTMAN Daisy LEWIS Sonny 154
2 42 41 ATKINSON Liam CORNICK Adam 44
2 43 148 ATKINSON Molly MOORE Danica 156
2 44 136 ATKINS Theo BUNTON Paul 166
2 45 147 HINTON Georgina AYTON Evie 135
2 46 38 MITCHELL William SAUNDERS Katie 33
2 47 113 BROWN Ben FURSE-COPE Jack 139
2 48 158 COOPER Lauren AYTON Elle 157
2 49 152 WAKELING Joshua VERNON Rebecca 146
2 50 42 HOUNSHAM Geno VINCENT Ben 143
2 51 125 BUNTON Ryan MARTIN Lily 144
2 52 167 OLIVER Mark ATKINSON Andrew 165
2 53 151 SMITH Nathan VALE Lauren 150
2 54 159 COOPER Jordan BIGGS Saul 160
Round 3
3 1 1 DAVIES GISELLE PRAGNELL Florence 3
3 2 8 JAKINS Ella SAWDON Alice 4
3 3 10 DENNIS Mayako TOMS Archie 39
3 4 2 HIGGS Sasha DAVIES DARCY 9
3 5 11 TOWNSEND Mathilda GREENLAND Samuel 5
3 6 131 MOYLAN Imogen LORD Ilana 31
3 7 115 SAWDON Benjamin MARTIN JJ 20
3 8 153 TURNER Alex GARDINER Liam 22
3 9 103 PRAGNELL Elizabeth HUMPHREY Robert 114
3 10 121 POPLE Toby WAKELING Cerys 105
3 11 12 HINTON Ruby MCDONALD Ciara 25
3 12 142 MEADWAY Eddie PANNELL Joseph 138
3 13 21 BUTTERFIELD Ambrose TURNER Maddie 108
3 14 162 AYTON Lindsay HUGHES Alexandra 149
3 15 15 TRESIDDER Freya BUTCHER Eve 134
3 16 163 HUELIN Christopher MCDONALD William 123
3 17 13 CASSIDY Genevieve FRENCH Chelsea 130
3 18 26 BUNTON Aimee FURSE-COPE Jenna 32
3 19 7 HUELIN Joshua AMOS Lilly-Ella 27
3 20 6 MATTHEWS Alfred AMOS Brody 18
3 21 124 WATTS Charlie BARNES Hunter 19
3 22 132 WEBER Jana WHITMARSH-ALI Evie 107
3 23 117 TOVARLAZA Oliver EVEREST Phoebe 16
3 24 137 PARTYKA Joe WONTNER Rufus 17
3 25 43 ATKINS Zeke HIGGS Eira-Mia 29
3 26 23 VIMPANY Ellie AMOS Martyn 164
3 27 168 HILLIARD Nigel POPLE Stella 14
3 28 169 PROUDLOVE Andy HUMPHREY Nick 141
3 29 40 CASSIDY Hayden HAMBLETON Chloe 128
3 30 34 FLETCHER Caitlin DISNEY Evie 109
3 31 119 MCDONALD Cameron ALEY Lauren 106
3 32 116 ATKINS Reuben LUCAS Brooke 126
3 33 101 PUTMAN Abigail JACKSON Thomas 120
3 34 133 BREEN Ellen RATTIGAN Alex 155
3 35 35 SARKAR Anna AYTON Lila 30
3 36 104 TOMS Felicity GLADIN Amber 127
3 37 37 WONTNER Benjamin VIMPANY Lara 110
3 38 129 HINTON Tilly RENDELL Maisie 28
3 39 140 TURNER-MOORE Ollie STANLEY Harvey 122
3 40 161 VALE Nikkie MILLER Imogen 111
3 41 36 PUTMAN Daisy ATKINSON Liam 41
3 42 44 CORNICK Adam LEWIS Sonny 154
3 43 148 ATKINSON Molly ATKINS Theo 136
3 44 166 BUNTON Paul MOORE Danica 156
3 45 147 HINTON Georgina MITCHELL William 38
3 46 33 SAUNDERS Katie AYTON Evie 135
3 47 113 BROWN Ben COOPER Lauren 158
3 48 157 AYTON Elle FURSE-COPE Jack 139
3 49 152 WAKELING Joshua HOUNSHAM Geno 42
3 50 143 VINCENT Ben VERNON Rebecca 146
3 51 125 BUNTON Ryan OLIVER Mark 167
3 52 165 ATKINSON Andrew MARTIN Lily 144
3 53 151 SMITH Nathan COOPER Jordan 159
3 54 160 BIGGS Saul VALE Lauren 150
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Chatham B Essex
1 2 Aldershot C Snowtrax B
Round 2
2 1 Aldershot A Chatham B
2 2 Bowles Aldershot B
2 3 Chatham A Snowtrax B
2 4 Bromley Snowtrax A
Round 3
3 1 Aldershot A Aldershot B
3 2 Chatham A Bromley
Round 4
4 1 Bromley Aldershot B
4 2 Chatham A Aldershot A
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Team D Team E
1 2 Team C Team F
Round 2
2 1 Team A Team D
2 2 Team B Team C
Round 3
3 1 Team A Team B
3 2 Team D Team C