Southampton Alpine Centre: Snowsport South (04 June 2016)

Date04 June 2016
SlopeSouthampton Alpine Centre
FormatSnowsport South
StatusResults Available
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
Bromley: Team members not known (Bromley Race Club)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Snowtrax B: Team members not known (Team Snowtrax)
Snowtrax A: Team members not known (Team Snowtrax)
SkiBitzRacing: Team members not known (Ski Bitz Racing)
Chatham: Team members not known (Chatham)
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
  • Snowsport South Summer Series: Female Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Female Seniors
  • Snowsport South Summer Series: Female U10
  • Snowsport South Summer Series: Female U12
  • Snowsport South Summer Series: Female U14
  • Snowsport South Summer Series: Female U16
  • Snowsport South Summer Series: Female U18
  • Snowsport South Summer Series: Female U8
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 2
  • Snowsport South Summer Series: Male Seniors
  • Snowsport South Summer Series: Male U10
  • Snowsport South Summer Series: Male U12
  • Snowsport South Summer Series: Male U14
  • Snowsport South Summer Series: Male U16
  • Snowsport South Summer Series: Male U18
  • Snowsport South Summer Series: Male U21
  • Snowsport South Summer Series: Male U8
1 115 1 Male U18 SPEED Craig ASR 19.3810.1610.1310.130.0025.00
2 114 2 Male U18 EVANS Harrison ASR 10.3410.3810.2110.210.7921.00
3 127 1 Male Seniors DANNS Jack SBR 10.5610.3610.2410.241.0925.00
4 120 1 Male U21 RATCLIFFE David SAS 10.6110.5010.2910.291.5825.00
4 121 1 Male U21 CHAPMAN Euan ASR 10.5710.4610.2910.291.5825.00
6 119 3 Male U21 BIGGS Saul CHT 10.4210.3310.3210.321.8818.00
7 126 2 Male Seniors DAVIES Peter ASR 10.4310.4010.3910.392.5721.00
8 84 1 Female U16 VALE Lauren CHT 10.4310.5210.4710.430.0025.00
9 116 3 Male U18 COOPER Jordan SBR 10.8310.6410.4510.453.1618.00
10 122 4 Male U21 BRADFORD-SMITH Jack ASR 10.7110.5910.6610.594.5416.00
11 99 1 Male U16 SHEMMANS Jake ASR 10.6310.7010.6910.634.9425.00
12 100 1 Female U18 SHERING Nicole TSN 10.7510.7010.8310.702.5925.00
13 94 2 Male U16 CASE Toby ASR 10.7510.7410.8410.746.0221.00
13 125 3 Male Seniors DOMINEY-FOY Delaney TSN 10.9810.7410.8110.746.0218.00
15 110 2 Female U18 COOPER Lauren SBR 10.7711.0710.9910.773.2621.00
16 113 4 Male U18 DAVEY Tarran 10.8111.1711.1210.816.7116.00
17 118 5 Male U18 GOSS Alfie SAS 10.8310.8410.9310.836.9115.00
18 108 3 Female U18 HILLIARD Charlotte BOW 10.9211.2111.2510.924.7018.00
19 128 4 Male Seniors KENT Adam 10.9910.9311.7510.937.9016.00
20 105 4 Female U18 MOORE Danica BRO 11.0811.0610.9610.965.0816.00
21 134 1 Male Masters 1 ATKINSON Andrew CHT 11.1611.0510.9710.978.2925.00
22 77 1 Male U14 ROSS Callum SBR 11.4211.3111.0611.069.1825.00
23 112 6 Male U18 TARGETT Jason TSN 11.1211.2011.1011.109.5814.00
24 106 5 Female U18 AYTON Elle BRO 11.1211.6611.3011.126.6215.00
25 70 2 Male U14 STAYMAN Harry ASR 11.4011.2111.1411.149.9721.00
26 107 6 Female U18 EVANS Isabel ASR 11.1611.5711.2511.167.0014.00
27 78 3 Male U14 TUBBS Charlie TSN 11.2811.3311.1711.1710.2718.00
28 109 7 Female U18 TUBBS Jessica TSN 11.2811.3011.2711.278.0513.00
29 133 2 Male Masters 1 BARTLETT Martin TSN 11.6811.31DSQ11.3111.6521.00
30 76 4 Male U14 RAVENSCROFT Freddie TSN 11.7811.5311.3811.3812.3416.00
31 111 7 Male U18 TRUST Alex ASR 11.5311.5812.0111.5313.8213.00
32 54 1 Male U12 DUNCAN Harry TSN 11.54DNF11.6611.5413.9225.00
33 44 1 Female U12 THOMPSON Niamh TSN 11.7211.7911.5511.5510.7425.00
34 123 1 Female Seniors VALE Nikkie CHT 12.1611.6311.8911.6311.5125.00
35 87 2 Female U16 ATKINSON Molly CHT 11.6911.6411.7311.6411.6021.00
35 92 3 Male U16 SMITH Nathan ASR 11.7111.6811.6411.6414.9118.00
35 136 1 Male Masters 2 NAYLER Graham ALD 12.1412.0411.6411.6414.9125.00
38 46 2 Female U12 DUSANJH AUTY India ASR 11.6711.9611.7311.6711.8921.00
38 98 4 Male U16 BARTLETT Jed TSN DNF11.8411.6711.6715.2016.00
40 56 2 Male U12 GRECULA Adam BRO DSQ11.7511.7811.7515.9921.00
41 90 3 Female U16 FABER Sophie TSN 12.0911.7711.7611.7612.7518.00
42 91 4 Female U16 DANCE Hannah ASR 12.24DSQ11.7711.7712.8516.00
43 52 3 Male U12 BROWN Ben BRO 11.8711.8311.9711.8316.7818.00
44 95 5 Male U16 CROKER Oliver Sy TSN 11.8411.8912.0111.8416.8815.00
45 80 5 Female U16 FROST Eleanor SUR 11.88DSQ11.8811.8813.9015.00
46 55 4 Male U12 STANLEY Harvey SAS 11.9511.8911.9411.8917.3716.00
47 74 5 Male U14 OAKES Owen TSN 12.1312.0111.9811.9818.2615.00
48 66 1 Female U14 AYTON Evie BRO 12.0012.5412.2112.0015.0525.00
49 31 1 Male U10 ATKINSON Liam CHT 12.0512.0212.1212.0218.6625.00
49 130 3 Male Masters 1 CROOK Stuart TSN 13.2112.0212.2512.0218.6618.00
51 75 6 Male U14 VINCENT Ben TSN 12.1512.2812.1112.1119.5514.00
52 36 3 Female U12 LYMBERY Chloe TSN 12.2712.4912.1512.1516.4918.00
53 59 2 Female U14 TRUST Emma ASR 12.2512.4712.2312.2317.2621.00
54 32 2 Male U10 HOUNSHAM Geno SAS 12.8512.8512.2512.2520.9321.00
55 61 3 Female U14 BOSWOOD-CLARK Eve 12.8212.5912.2712.2717.6418.00
56 24 1 Female U10 PUTMAN Daisy TSN 12.9712.3912.2912.2917.8325.00
57 132 4 Male Masters 1 SMITH Anthony ALD 12.3912.45DSQ12.3922.3116.00
58 69 7 Male U14 WELBOURNE-JONES Morgan TSN 12.9012.7912.4612.4623.0013.00
59 37 4 Female U12 PUTMAN Abigail TSN 12.4712.7312.5812.4719.5616.00
59 135 2 Male Masters 2 HILLIARD Nigel BOW 12.8612.4912.4712.4723.1021.00
61 129 1 Female Masters 1 AYTON Lindsay BOW 13.0012.8112.4812.4819.6525.00
62 96 6 Male U16 WAKELING Joshua BOW 12.9012.5512.5212.5223.5914.00
63 9 1 Male U8 FABER Ryan TSN 13.1612.6412.8412.6424.7825.00
64 60 4 Female U14 STRETTON lucy ASR DNF13.3312.6512.6521.2816.00
65 34 3 Male U10 CROOK Preston TSN 12.7212.67DSQ12.6725.0718.00
66 15 2 Female U10 RENDELL Maisie TSN 13.1913.0112.6912.6921.6721.00
67 19 3 Female U10 SAUNDERS Katie ASR 13.3913.2712.8512.8523.2018.00
68 101 8 Female U18 CALDWELL Cara TSN 12.9012.9113.1012.9023.6812.00
69 35 5 Female U12 TOMKINSON Isabella TSN 13.7613.5912.9112.9123.7815.00
69 93 7 Male U16 PALMER Jeremy ASR 13.4212.9112.9512.9127.4413.00
71 40 6 Female U12 TOMS Felicity BRO 13.0812.9412.9412.9424.0714.00
72 13 4 Female U10 CALDWELL Kitty-Jay TSN 13.5613.0812.9512.9524.1616.00
72 124 2 Female Seniors POVEY Claudette BOW 13.8713.0812.9512.9524.1621.00
74 42 7 Female U12 MILLER Imogen SAS 13.2113.00DSQ13.0024.6413.00
75 47 8 Female U12 TURNER Maddie ASR 13.3413.2913.0413.0425.0212.00
76 131 5 Male Masters 1 KOVACS John TSN 14.8413.7113.1113.1129.4215.00
77 43 9 Female U12 WHITMARSH-ALI Evie CHT 13.5913.6113.1713.1726.2711.00
78 82 6 Female U16 ARTHUR April TSN 13.4313.4513.2113.2126.6514.00
79 21 5 Female U10 AYTON Lila BRO 13.6913.2613.4013.2627.1315.00
80 48 10 Female U12 VIMPANY Lara TSN 13.4713.8213.3013.3027.5210.00
81 65 5 Female U14 BLAKE Elspeth ASR 13.5513.6513.4313.4328.7615.00
82 49 5 Male U12 SADLER Oliver TSN 14.6014.4513.4913.4933.1715.00
83 26 4 Male U10 KING Liam TSN 14.5613.5713.8313.5733.9616.00
84 68 6 Female U14 ZACHARIAH Elizabeth SUR 13.6513.5813.7613.5830.2014.00
84 72 8 Male U14 HUMPHREY Nick ASR 14.3614.0313.5813.5834.0612.00
86 138 3 Male Masters 2 CALVERT John ALD 14.4213.8513.6513.6534.7518.00
87 73 9 Male U14 SUMMERS Connor TSN 14.2313.8813.7913.7936.1311.00
88 51 6 Male U12 HUMPHREY Robert ASR 14.6713.9213.8213.8236.4314.00
89 5 1 Female U8 SADLER Isabel TSN DSQ13.8314.0313.8332.6025.00
90 85 7 Female U16 BROOKS Georgia 14.2313.8513.8913.8532.7913.00
91 102 9 Female U18 PHILLIPS Jasmine TSN 14.0514.1613.8713.8732.9811.00
92 28 5 Male U10 DUCKETT Ramone TSN DSQDSQ14.0414.0438.6015.00
93 53 7 Male U12 STRETTON Jake ASR 14.9714.5314.1614.1639.7813.00
94 88 8 Female U16 BROMWICH Rhianna SAS 15.0614.4314.2414.2436.5312.00
95 97 8 Male U16 TURNER Alex ASR 14.3014.9414.3814.3041.1612.00
96 58 7 Female U14 HAMBLETON Chloe ASR 14.7314.4614.4314.4338.3513.00
96 83 9 Female U16 HUGHES Alexandra SUR 14.7614.4314.7114.4338.3511.00
98 25 6 Male U10 MITCHELL William ASR 14.4614.4915.3514.4642.7414.00
99 45 11 Female U12 BROOKS Elllie 14.74DSQ15.4814.7441.329.00
100 22 6 Female U10 GIBLING Evie ASR 15.4815.2615.0815.0844.5814.00
101 12 2 Male U8 RAVENSCROFT Oscar TSN 15.7515.7615.5115.5153.1121.00
102 29 7 Male U10 BABER Jacob ASR 16.4316.9715.5415.5453.4113.00
102 33 7 Male U10 BABER Jonathan ASR 15.8416.1315.5415.5453.4113.00
104 11 3 Male U8 O'SULLIVAN Aidan TSN 18.2416.6015.8815.8856.7618.00
105 7 4 Male U8 O'SULLIVAN Zachary TSN 17.0916.17DSQ16.1759.6216.00
106 38 12 Female U12 WAKELING Cerys BOW 16.6616.4516.1816.1855.138.00
107 50 8 Male U12 PRANTL Josef TSN 16.8916.8516.1916.1959.8212.00
108 57 8 Female U14 BABER Kathryn ASR 16.9316.6917.4016.6960.0212.00
109 14 7 Female U10 VIMPANY Ellie TSN 17.0217.3816.8016.8061.0713.00
110 64 9 Female U14 GRAAS Jessica SUR DSQ16.9216.9116.9162.1311.00
111 18 8 Female U10 DRISCOLL Phoebe TSN 17.4417.4517.2317.2365.2012.00
112 30 9 Male U10 KENT Reece TSN DSQDSQ17.3417.3471.1711.00
113 27 10 Male U10 KOVACS Jozsef TSN 19.3717.74DNF17.7475.1210.00
114 39 13 Female U12 HUGHES Lucy SUR 21.1518.7518.1918.1974.407.00
115 4 2 Female U8 TRESIDDER Freya SUR 19.0219.3419.2919.0282.3621.00
116 16 9 Female U10 MACE ellie TSN DSQDSQ21.3221.32104.4111.00
117 63 10 Female U14 RILEY Charlotte SUR DSQDSQ21.6121.61107.1910.00
118 17 10 Female U10 CLARK Emily TSN DSQ24.2222.0522.05111.4110.00
119 6 3 Female U8 KNIGHT Morgan TSN DSQDSQ23.4023.40124.3518.00
120 3 4 Female U8 DENNIS Mayako SUR 23.51DSQDSQ23.51125.4116.00
121 1 5 Female U8 HINTON Ruby TSN DSQ40.4523.5223.52125.5015.00
122 10 5 Male U8 CROOK Spencer TSN DSQDSQ26.6526.65163.0815.00
123 2 6 Female U8 WOTTON Charlotte SUR DSQDSQ26.8726.87157.6214.00
8 Male U8 LAW Finlay TSN DSQDNFDNSDNF
20 Female U10 GROVES Nicole SAS DNSDNSDNSDNS
23 Female U10 FLETCHER Caitlin ASR DNSDNSDNSDNS
41 Female U12 GROVES Hannah SAS DNSDNSDNSDNS
62 Female U14 BUTCHER Eve SUR DNSDNSDNSDNS
67 Female U14 WARD Florrie SUR DNSDNSDNSDNS
79 Female U16 BELTON Scarlett ASR DNSDNSDNSDNS
81 Female U16 CONVEY Rosie SUR DNSDNSDNSDNS
89 Female U16 COOPER Izabelle SBR DNSDNSDNSDNS
117 Male U18 WHEELER Ryan CHT DNSDNSDNSDNS
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U11
1 Team Snowtrax TSN 35.2425.00
2 Bromley Race Club BRO 36.5221.00
3 Southampton Area Ski Association SAS 37.1418.00
4 Aldershot Ski Race Club ASR 37.5616.00
5 Surbiton High School Ski Club SUR 60.7215.00
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U16
1 Aldershot Ski Race Club ASR 41.7125.00
2 Team Snowtrax TSN 44.2421.00
3 Surbiton High School Ski Club SUR 56.8018.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 10 CROOK Spencer LAW Finlay 8
1 2 1 HINTON Ruby WOTTON Charlotte 2
1 3 17 CLARK Emily DENNIS Mayako 3
1 4 63 RILEY Charlotte KNIGHT Morgan 6
1 5 39 HUGHES Lucy MACE ellie 16
1 6 27 KOVACS Jozsef TRESIDDER Freya 4
1 7 64 GRAAS Jessica KENT Reece 30
1 8 14 VIMPANY Ellie DRISCOLL Phoebe 18
1 9 38 WAKELING Cerys BABER Kathryn 57
1 10 7 O'SULLIVAN Zachary PRANTL Josef 50
1 11 29 BABER Jacob O'SULLIVAN Aidan 11
1 12 12 RAVENSCROFT Oscar BABER Jonathan 33
1 13 25 MITCHELL William GIBLING Evie 22
1 14 83 HUGHES Alexandra BROOKS Elllie 45
1 15 88 BROMWICH Rhianna HAMBLETON Chloe 58
1 16 53 STRETTON Jake TURNER Alex 97
1 17 85 BROOKS Georgia DUCKETT Ramone 28
1 18 5 SADLER Isabel PHILLIPS Jasmine 102
1 19 138 CALVERT John HUMPHREY Robert 51
1 20 72 HUMPHREY Nick SUMMERS Connor 73
1 21 49 SADLER Oliver ZACHARIAH Elizabeth 68
1 22 65 BLAKE Elspeth KING Liam 26
1 23 82 ARTHUR April VIMPANY Lara 48
1 24 43 WHITMARSH-ALI Evie AYTON Lila 21
1 25 42 MILLER Imogen KOVACS John 131
1 26 124 POVEY Claudette TURNER Maddie 47
1 27 93 PALMER Jeremy CALDWELL Kitty-Jay 13
1 28 35 TOMKINSON Isabella TOMS Felicity 40
1 29 15 RENDELL Maisie CALDWELL Cara 101
1 30 34 CROOK Preston SAUNDERS Katie 19
1 31 96 WAKELING Joshua STRETTON lucy 60
1 32 129 AYTON Lindsay FABER Ryan 9
1 33 69 WELBOURNE-JONES Morgan HILLIARD Nigel 135
1 34 132 SMITH Anthony PUTMAN Abigail 37
1 35 32 HOUNSHAM Geno PUTMAN Daisy 24
1 36 59 TRUST Emma BOSWOOD-CLARK Eve 61
1 37 130 CROOK Stuart LYMBERY Chloe 36
1 38 31 ATKINSON Liam VINCENT Ben 75
1 39 55 STANLEY Harvey AYTON Evie 66
1 40 80 FROST Eleanor OAKES Owen 74
1 41 91 DANCE Hannah CROKER Oliver Sy 95
1 42 90 FABER Sophie BROWN Ben 52
1 43 46 DUSANJH AUTY India GRECULA Adam 56
1 44 136 NAYLER Graham BARTLETT Jed 98
1 45 123 VALE Nikkie SMITH Nathan 92
1 46 44 THOMPSON Niamh ATKINSON Molly 87
1 47 76 RAVENSCROFT Freddie DUNCAN Harry 54
1 48 133 BARTLETT Martin TRUST Alex 111
1 49 107 EVANS Isabel TUBBS Jessica 109
1 50 70 STAYMAN Harry TUBBS Charlie 78
1 51 77 ROSS Callum AYTON Elle 106
1 52 134 ATKINSON Andrew TARGETT Jason 112
1 53 108 HILLIARD Charlotte MOORE Danica 105
1 54 118 GOSS Alfie KENT Adam 128
1 55 125 DOMINEY-FOY Delaney DAVEY Tarran 113
1 56 94 CASE Toby COOPER Lauren 110
1 57 122 BRADFORD-SMITH Jack SHERING Nicole 100
1 58 116 COOPER Jordan SHEMMANS Jake 99
1 59 119 BIGGS Saul VALE Lauren 84
1 60 121 CHAPMAN Euan DAVIES Peter 126
1 61 114 EVANS Harrison RATCLIFFE David 120
1 62 115 SPEED Craig DANNS Jack 127
Round 2
2 1 2 WOTTON Charlotte CROOK Spencer 10
2 2 8 LAW Finlay HINTON Ruby 1
2 3 6 KNIGHT Morgan CLARK Emily 17
2 4 3 DENNIS Mayako RILEY Charlotte 63
2 5 4 TRESIDDER Freya HUGHES Lucy 39
2 6 16 MACE ellie KOVACS Jozsef 27
2 7 18 DRISCOLL Phoebe GRAAS Jessica 64
2 8 30 KENT Reece VIMPANY Ellie 14
2 9 50 PRANTL Josef WAKELING Cerys 38
2 10 57 BABER Kathryn O'SULLIVAN Zachary 7
2 11 33 BABER Jonathan BABER Jacob 29
2 12 11 O'SULLIVAN Aidan RAVENSCROFT Oscar 12
2 13 45 BROOKS Elllie MITCHELL William 25
2 14 22 GIBLING Evie HUGHES Alexandra 83
2 15 97 TURNER Alex BROMWICH Rhianna 88
2 16 58 HAMBLETON Chloe STRETTON Jake 53
2 17 102 PHILLIPS Jasmine BROOKS Georgia 85
2 18 28 DUCKETT Ramone SADLER Isabel 5
2 19 73 SUMMERS Connor CALVERT John 138
2 20 51 HUMPHREY Robert HUMPHREY Nick 72
2 21 26 KING Liam SADLER Oliver 49
2 22 68 ZACHARIAH Elizabeth BLAKE Elspeth 65
2 23 21 AYTON Lila ARTHUR April 82
2 24 48 VIMPANY Lara WHITMARSH-ALI Evie 43
2 25 47 TURNER Maddie MILLER Imogen 42
2 26 131 KOVACS John POVEY Claudette 124
2 27 40 TOMS Felicity PALMER Jeremy 93
2 28 13 CALDWELL Kitty-Jay TOMKINSON Isabella 35
2 29 19 SAUNDERS Katie RENDELL Maisie 15
2 30 101 CALDWELL Cara CROOK Preston 34
2 31 9 FABER Ryan WAKELING Joshua 96
2 32 60 STRETTON lucy AYTON Lindsay 129
2 33 37 PUTMAN Abigail WELBOURNE-JONES Morgan 69
2 34 135 HILLIARD Nigel SMITH Anthony 132
2 35 61 BOSWOOD-CLARK Eve HOUNSHAM Geno 32
2 36 24 PUTMAN Daisy TRUST Emma 59
2 37 75 VINCENT Ben CROOK Stuart 130
2 38 36 LYMBERY Chloe ATKINSON Liam 31
2 39 74 OAKES Owen STANLEY Harvey 55
2 40 66 AYTON Evie FROST Eleanor 80
2 41 52 BROWN Ben DANCE Hannah 91
2 42 95 CROKER Oliver Sy FABER Sophie 90
2 43 98 BARTLETT Jed DUSANJH AUTY India 46
2 44 56 GRECULA Adam NAYLER Graham 136
2 45 87 ATKINSON Molly VALE Nikkie 123
2 46 92 SMITH Nathan THOMPSON Niamh 44
2 47 111 TRUST Alex RAVENSCROFT Freddie 76
2 48 54 DUNCAN Harry BARTLETT Martin 133
2 49 78 TUBBS Charlie EVANS Isabel 107
2 50 109 TUBBS Jessica STAYMAN Harry 70
2 51 112 TARGETT Jason ROSS Callum 77
2 52 106 AYTON Elle ATKINSON Andrew 134
2 53 128 KENT Adam HILLIARD Charlotte 108
2 54 105 MOORE Danica GOSS Alfie 118
2 55 110 COOPER Lauren DOMINEY-FOY Delaney 125
2 56 113 DAVEY Tarran CASE Toby 94
2 57 99 SHEMMANS Jake BRADFORD-SMITH Jack 122
2 58 100 SHERING Nicole COOPER Jordan 116
2 59 126 DAVIES Peter BIGGS Saul 119
2 60 84 VALE Lauren CHAPMAN Euan 121
2 61 127 DANNS Jack EVANS Harrison 114
2 62 120 RATCLIFFE David SPEED Craig 115
Round 3
3 1 2 WOTTON Charlotte LAW Finlay 8
3 2 1 HINTON Ruby CROOK Spencer 10
3 3 6 KNIGHT Morgan DENNIS Mayako 3
3 4 63 RILEY Charlotte CLARK Emily 17
3 5 4 TRESIDDER Freya MACE ellie 16
3 6 27 KOVACS Jozsef HUGHES Lucy 39
3 7 18 DRISCOLL Phoebe KENT Reece 30
3 8 14 VIMPANY Ellie GRAAS Jessica 64
3 9 50 PRANTL Josef BABER Kathryn 57
3 10 7 O'SULLIVAN Zachary WAKELING Cerys 38
3 11 33 BABER Jonathan O'SULLIVAN Aidan 11
3 12 12 RAVENSCROFT Oscar BABER Jacob 29
3 13 45 BROOKS Elllie GIBLING Evie 22
3 14 83 HUGHES Alexandra MITCHELL William 25
3 15 97 TURNER Alex HAMBLETON Chloe 58
3 16 53 STRETTON Jake BROMWICH Rhianna 88
3 17 102 PHILLIPS Jasmine DUCKETT Ramone 28
3 18 5 SADLER Isabel BROOKS Georgia 85
3 19 73 SUMMERS Connor HUMPHREY Robert 51
3 20 72 HUMPHREY Nick CALVERT John 138
3 21 26 KING Liam ZACHARIAH Elizabeth 68
3 22 65 BLAKE Elspeth SADLER Oliver 49
3 23 21 AYTON Lila VIMPANY Lara 48
3 24 43 WHITMARSH-ALI Evie ARTHUR April 82
3 25 47 TURNER Maddie KOVACS John 131
3 26 124 POVEY Claudette MILLER Imogen 42
3 27 40 TOMS Felicity CALDWELL Kitty-Jay 13
3 28 35 TOMKINSON Isabella PALMER Jeremy 93
3 29 19 SAUNDERS Katie CALDWELL Cara 101
3 30 34 CROOK Preston RENDELL Maisie 15
3 31 9 FABER Ryan STRETTON lucy 60
3 32 129 AYTON Lindsay WAKELING Joshua 96
3 33 37 PUTMAN Abigail HILLIARD Nigel 135
3 34 132 SMITH Anthony WELBOURNE-JONES Morgan 69
3 35 61 BOSWOOD-CLARK Eve PUTMAN Daisy 24
3 36 59 TRUST Emma HOUNSHAM Geno 32
3 37 75 VINCENT Ben LYMBERY Chloe 36
3 38 31 ATKINSON Liam CROOK Stuart 130
3 39 74 OAKES Owen AYTON Evie 66
3 40 80 FROST Eleanor STANLEY Harvey 55
3 41 52 BROWN Ben CROKER Oliver Sy 95
3 42 90 FABER Sophie DANCE Hannah 91
3 43 98 BARTLETT Jed GRECULA Adam 56
3 44 136 NAYLER Graham DUSANJH AUTY India 46
3 45 87 ATKINSON Molly SMITH Nathan 92
3 46 44 THOMPSON Niamh VALE Nikkie 123
3 47 111 TRUST Alex DUNCAN Harry 54
3 48 133 BARTLETT Martin RAVENSCROFT Freddie 76
3 49 78 TUBBS Charlie TUBBS Jessica 109
3 50 70 STAYMAN Harry EVANS Isabel 107
3 51 112 TARGETT Jason AYTON Elle 106
3 52 134 ATKINSON Andrew ROSS Callum 77
3 53 128 KENT Adam MOORE Danica 105
3 54 118 GOSS Alfie HILLIARD Charlotte 108
3 55 110 COOPER Lauren DAVEY Tarran 113
3 56 94 CASE Toby DOMINEY-FOY Delaney 125
3 57 99 SHEMMANS Jake SHERING Nicole 100
3 58 116 COOPER Jordan BRADFORD-SMITH Jack 122
3 59 126 DAVIES Peter VALE Lauren 84
3 60 121 CHAPMAN Euan BIGGS Saul 119
3 61 127 DANNS Jack RATCLIFFE David 120
3 62 115 SPEED Craig EVANS Harrison 114
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Snowtrax A Snowtrax B
1 2 Chatham SkiBitzRacing
1 3 Aldershot B Bromley
Round 2
2 1 Aldershot A Snowtrax A
2 2 SkiBitzRacing Aldershot B
Round 3
3 1 Snowtrax A SkiBitzRacing
3 2 Aldershot B Aldershot A
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Hotel India
1 2 Golf Juliet
1 3 Foxtrot Kilo
Round 2
2 1 Alpha India
2 2 Delta Echo
2 3 Bravo Juliet
2 4 Charlie Foxtrot
Round 3
3 1 India Echo
3 2 Juliet Foxtrot
Round 4
4 1 Juliet India
4 2 Echo Foxtrot