Snowtrax: Snowsport South (08 October 2016)

Date08 October 2016
SlopeSnowtrax
FormatSnowsport South
StatusResults Available
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Snowtrax B: Team members not known (Team Snowtrax)
Bromley: Team members not known (Bromley Race Club)
Snowtrax A: Team members not known (Team Snowtrax)
Chatham: Team members not known (Chatham)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3Run 4 Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
  • Snowsport South Summer Series: Female Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Female Seniors
  • Snowsport South Summer Series: Female U10
  • Snowsport South Summer Series: Female U12
  • Snowsport South Summer Series: Female U14
  • Snowsport South Summer Series: Female U16
  • Snowsport South Summer Series: Female U18
  • Snowsport South Summer Series: Female U8
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 2
  • Snowsport South Summer Series: Male Seniors
  • Snowsport South Summer Series: Male U10
  • Snowsport South Summer Series: Male U12
  • Snowsport South Summer Series: Male U14
  • Snowsport South Summer Series: Male U16
  • Snowsport South Summer Series: Male U18
  • Snowsport South Summer Series: Male U21
  • Snowsport South Summer Series: Male U8
1 111 1 Male U18 SPEED Craig ASR 7.637.497.657.490.0025.00
2 114 1 Male U21 WILLOWS Laurence BRO 7.687.547.577.540.6725.00
3 113 2 Male U21 BIGGS Saul CHT 7.617.637.717.611.6021.00
4 86 1 Female U16 VALE Lauren CHT 7.837.837.727.720.0025.00
5 107 2 Male U18 EVANS Harrison ASR 7.837.907.787.783.8721.00
6 118 1 Male Seniors DAVIES Peter ASR 7.917.797.947.794.0125.00
7 98 1 Female U18 SHERING Nicole TSN 7.917.847.807.801.0425.00
8 96 1 Male U16 SHEMMANS Jake ASR 7.83DNF7.827.824.4125.00
9 119 2 Male Seniors ALLINGHAM Jonny TSN 7.95DSQ8.307.956.1421.00
10 117 3 Male Seniors EVANS Christopher SAS 7.99DSQ8.097.996.6818.00
11 110 3 Male U18 COOPER Jordan SBR 8.138.018.158.016.9418.00
12 124 1 Male Masters 1 ATKINSON Andrew CHT 8.128.118.258.118.2825.00
13 76 1 Male U14 TUBBS Charlie TSN 8.328.258.158.158.8125.00
14 123 2 Male Masters 1 SCHMIDT Darren TSN 8.588.188.258.189.2121.00
15 103 2 Female U18 HILLIARD Charlotte BOW 8.198.268.238.196.0921.00
16 102 3 Female U18 MOORE Danica BRO 8.498.428.228.226.4818.00
17 104 4 Female U18 COOPER Lauren SBR 8.338.258.248.246.7416.00
18 105 5 Female U18 TUBBS Jessica TSN 8.498.298.398.297.3815.00
19 93 2 Male U16 SMITH Nathan ASR 8.448.368.408.3611.6221.00
19 101 6 Female U18 AYTON Elle BRO 8.728.428.368.368.2914.00
21 82 2 Female U16 ATKINSON Molly CHT 8.378.598.418.378.4221.00
22 74 2 Male U14 RAVENSCROFT Freddie TSN 8.608.718.408.4012.1521.00
22 83 3 Female U16 COOPER Izabelle SBR DNF8.408.558.408.8118.00
24 91 3 Male U16 MCDONALD Ben ASR 8.528.478.428.4212.4218.00
25 97 4 Male U16 HUMPHREYS Charlie TSN 8.448.498.468.4412.6816.00
26 127 1 Male Masters 2 NAYLER Graham ALD 8.50DSQ8.518.5013.4825.00
27 95 5 Male U16 BARTLETT Jed TSN 9.018.948.548.5414.0215.00
28 61 1 Male U12 DUNCAN Harry TSN 8.788.658.56DNF8.5614.2925.00
29 37 1 Male U10 ATKINSON Liam CHT 8.708.978.728.598.5914.6925.00
30 122 3 Male Masters 1 BARTLETT Martin TSN 9.138.71DSQ8.7116.2918.00
31 48 1 Female U12 TOMKINSON Isabella TSN 9.008.749.09DNF8.7413.2125.00
32 75 3 Male U14 VINCENT Ben TSN 9.018.968.768.7616.9618.00
33 62 2 Male U12 BROWN Ben BRO 9.369.008.788.808.7817.2221.00
34 109 4 Male U18 TARGETT Jason TSN DNF8.828.808.8017.4916.00
35 55 2 Female U12 DUSANJH AUTY India ASR 9.13DSQ8.898.838.8314.3821.00
35 63 3 Male U12 GRECULA Adam BRO DSQ8.838.888.878.8317.8918.00
37 89 6 Male U16 CROKER Oliver Sy TSN 8.859.058.888.8518.1614.00
38 42 3 Female U12 PUTMAN Abigail TSN 9.218.899.129.018.8915.1618.00
39 50 4 Female U12 THOMPSON Niamh TSN 9.368.918.979.198.9115.4116.00
39 71 4 Male U14 WELBOURNE-JONES Morgan TSN 9.248.948.918.9118.9616.00
41 77 5 Male U14 OAKES Owen TSN 9.409.118.988.9819.8915.00
42 70 1 Female U14 AYTON Evie BRO 9.249.00DSQ9.0016.5825.00
43 24 1 Female U10 PUTMAN Daisy TSN 9.139.239.169.059.0517.2325.00
44 108 5 Male U18 TURNER Ollie ASR 9.149.069.079.0620.9615.00
45 85 4 Female U16 DANCE Hannah ASR 9.299.409.099.0917.7516.00
46 73 6 Male U14 FURSE-COPE Jack ASR DSQ9.659.239.2323.2314.00
47 41 2 Male U10 CROOK Preston TSN 9.539.559.789.279.2723.7721.00
47 52 5 Female U12 VIMPANY Lara TSN 9.37DSQ9.27DSQ9.2720.0815.00
49 58 4 Male U12 SADLER Oliver TSN 9.659.329.759.319.3124.3016.00
50 115 1 Female Seniors VALE Nikkie CHT 9.499.33DSQ9.3320.8525.00
51 46 6 Female U12 TOMS Felicity BRO 9.739.359.649.389.3521.1114.00
51 126 2 Male Masters 2 HILLIARD Nigel BOW 9.719.359.589.3524.8321.00
53 94 7 Male U16 PALMER Jeremy ASR 9.379.459.399.3725.1013.00
54 44 7 Female U12 LYMBERY Chloe TSN 9.39DSQ9.529.649.3921.6313.00
55 36 3 Male U10 MANUEL Jack TSN 9.779.839.839.449.4426.0318.00
56 10 1 Male U8 FABER Ryan TSN 9.689.5710.029.469.4626.3025.00
57 92 8 Male U16 WAKELING Joshua BOW 9.759.519.579.5126.9712.00
58 27 2 Female U10 SAUNDERS Katie ASR 9.5810.2010.139.529.5223.3221.00
59 15 3 Female U10 RENDELL Maisie TSN 9.949.779.839.559.5523.7018.00
60 35 4 Male U10 DUCKETT Ramone TSN 9.669.9010.029.789.6628.9716.00
60 38 4 Male U10 HOUNSHAM Geno SAS 9.749.669.6833.159.6628.9716.00
62 56 5 Male U12 STRETTON Jake ASR 9.969.71DSQ10.009.7129.6415.00
63 49 8 Female U12 WHITMARSH-ALI Evie CHT 9.939.739.739.879.7326.0412.00
63 81 5 Female U16 ARTHUR April TSN 9.739.869.809.7326.0415.00
65 25 4 Female U10 AYTON Lila BRO 10.02DSQ9.769.919.7626.4216.00
65 121 4 Male Masters 1 CROOK Stuart TSN 10.189.769.939.7630.3116.00
67 39 6 Male U10 WILLIAMS Tom TSN 10.069.8510.039.779.7730.4414.00
68 68 2 Female U14 BLAKE Elspeth ASR 10.329.9010.059.9028.2421.00
69 5 1 Female U8 SADLER Isabel TSN 10.059.9510.2310.129.9528.8925.00
69 53 9 Female U12 TURNER Maddie ASR 10.2210.0210.189.959.9528.8911.00
71 100 7 Female U18 CALDWELL Cara TSN 9.989.96DSQ9.9629.0213.00
71 116 2 Female Seniors POVEY Claudette BOW 9.96DNFDSQ9.9629.0221.00
73 21 5 Female U10 CALDWELL Kitty-Jay TSN 10.0110.0610.3310.1710.0129.6615.00
74 45 10 Female U12 GREENHALGH Holly TSN 10.5210.0410.0510.0910.0430.0510.00
75 23 6 Female U10 CLIFTON Nichole TSN 10.3210.0810.1010.1710.0830.5714.00
76 120 1 Female Masters 1 HALSTEAD Samantha TSN DSQ10.0910.1110.0930.7025.00
77 14 7 Female U10 VIMPANY Ellie TSN 10.5410.1310.4410.4310.1331.2213.00
78 40 7 Male U10 SMITH Callum TSN 10.8610.2510.2410.2010.2036.1813.00
79 72 7 Male U14 SUMMERS Connor TSN 10.3710.7010.3010.3037.5213.00
80 11 2 Male U8 O'SULLIVAN Aidan TSN 10.7410.3310.4510.7710.3337.9221.00
81 66 3 Female U14 HAMBLETON Chloe ASR 10.3510.6310.5210.3534.0718.00
82 99 8 Female U18 PHILLIPS Jasmine TSN DNF10.41DNS10.4134.8412.00
83 106 9 Female U18 TURNER Morgan BRO 10.6110.6310.4310.4335.1011.00
84 34 8 Male U10 KING Liam TSN 11.32DSQ10.9010.4410.4439.3912.00
85 79 8 Male U14 BARKER Edward SAS 10.91DSQ10.5010.5040.1912.00
86 59 6 Male U12 PRANTL Josef TSN 10.6311.1511.0310.8210.6341.9214.00
87 128 3 Male Masters 2 CALVERT John ALD 11.2310.7310.6410.6442.0618.00
88 12 3 Male U8 RAVENSCROFT Oscar TSN 11.5510.6711.4711.5810.6742.4618.00
89 32 9 Male U10 KOVACS Jozsef TSN 11.0310.9210.6811.6210.6842.5911.00
90 43 11 Female U12 MELLON BACKHOUSE Isabella ASR 11.2610.9710.8310.7410.7439.129.00
91 16 8 Female U10 DRISCOLL Phoebe TSN 11.4711.3411.4310.8110.8140.0312.00
92 57 7 Male U12 SAWDON Benjamin TSN 11.2710.8511.2611.0610.8544.8613.00
93 26 9 Female U10 GIBLING Evie ASR 10.9111.0311.1110.9610.9141.3211.00
94 90 9 Male U16 KELLY toby ASR 10.9211.0411.0610.9245.7911.00
95 28 10 Female U10 FLETCHER Caitlin ASR 11.6611.7411.7510.9710.9742.1010.00
96 30 11 Female U10 METCALF Elizabeth TSN 11.2411.0812.0812.0311.0843.529.00
97 88 10 Male U16 TURNER Alex ASR 11.2711.2511.0911.0948.0610.00
98 7 4 Male U8 O'SULLIVAN Zachary TSN 11.4611.9811.5411.1111.1148.3316.00
99 31 10 Male U10 KENT Reece TSN 12.4211.6611.2011.2511.2049.5310.00
100 51 12 Female U12 WHITE Imogen SAS 11.5811.3411.4911.2511.2545.738.00
101 67 4 Female U14 HUGHES Hannah TSN DNF11.9511.2811.2846.1116.00
102 22 12 Female U10 SMITH Jessica TSN 11.4511.7311.3911.8111.3947.548.00
103 60 8 Male U12 HUGHES Edward TSN 12.0312.1812.2811.6511.6555.5412.00
104 20 13 Female U10 MACE ellie TSN 11.9812.1312.8811.7311.7351.947.00
105 33 11 Male U10 HALSTEAD Max TSN 12.0611.8811.8312.1011.8357.949.00
106 64 9 Male U12 DAW John SAS 12.1212.2012.0212.7912.0260.4811.00
107 9 5 Male U8 LAW Finlay TSN 12.7812.2612.9412.6112.2663.6815.00
108 18 14 Female U10 CLARK Emily TSN 13.6713.2913.3213.2613.2671.766.00
109 4 2 Female U8 KNIGHT Morgan TSN 14.3813.6513.7013.7613.6576.8121.00
110 29 15 Female U10 FURSE-COPE Jenna ASR DSQ14.7013.6813.8713.6877.205.00
111 8 6 Male U8 MURRAY Callum TSN 15.0014.09DSQ14.4414.0988.1214.00
112 2 3 Female U8 HALSTEAD Georgina TSN 14.2614.3114.9514.5614.2684.7218.00
113 17 16 Female U10 HORSBURGH Jess TSN 15.8314.7315.1015.1814.7390.804.00
114 3 4 Female U8 HINTON Ruby TSN 15.4815.4415.1915.1115.1195.7316.00
115 6 7 Male U8 DUTSON Jonny TSN 16.5715.5615.6640.6515.56107.7413.00
116 13 8 Male U8 CROOK Spencer TSN 17.8616.5521.4218.4616.55120.9612.00
117 1 5 Female U8 LAW Sophie TSN 23.0236.83DSQDNS23.02198.1915.00
47 Female U12 HOLT Eleanor SUR DNSDNSDNSDNSDNS
54 Female U12 ALEY Lauren BRS DNSDNSDNSDNSDNS
65 Female U14 HOLT Josie SUR DNSDNSDNSDNS
69 Female U14 BREEN Ellen SUR DNSDNSDNSDNS
80 Female U16 CONVEY Rosie SUR DNSDNSDNSDNS
84 Female U16 COOPER Anya SAS DNSDNSDNSDNS
87 Female U16 BREEN Kate SUR DNSDNSDNSDNS
112 Female U21 ROBERTS Lizzie ASR DNSDNSDNSDNS
125 Male Masters 2 ROBERTS Iain DNSDNSDNSDNS
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U11
1 Team Snowtrax TSN 26.1925.00
2 Bromley Race Club BRO 26.9621.00
3 Aldershot Ski Race Club ASR 28.0618.00
4 Southampton Area Ski Association SAS 32.9316.00
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U16
1 Aldershot Ski Race Club ASR 31.4525.00
2 Team Snowtrax TSN 32.6421.00
3 Bromley Race Club BRO 36.0118.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1
1 2 1 LAW Sophie
1 3 3 HINTON Ruby CROOK Spencer 13
1 4 17 HORSBURGH Jess DUTSON Jonny 6
1 5 29 FURSE-COPE Jenna HALSTEAD Georgina 2
1 6 4 KNIGHT Morgan MURRAY Callum 8
1 7 64 DAW John CLARK Emily 18
1 8 33 HALSTEAD Max LAW Finlay 9
1 9 22 SMITH Jessica MACE ellie 20
1 10 67 HUGHES Hannah HUGHES Edward 60
1 11 7 O'SULLIVAN Zachary WHITE Imogen 51
1 12 88 TURNER Alex KENT Reece 31
1 13 90 KELLY toby METCALF Elizabeth 30
1 14 26 GIBLING Evie FLETCHER Caitlin 28
1 15 43 MELLON BACKHOUSE Isabella SAWDON Benjamin 57
1 16 32 KOVACS Jozsef DRISCOLL Phoebe 16
1 17 59 PRANTL Josef RAVENSCROFT Oscar 12
1 18 79 BARKER Edward CALVERT John 128
1 19 99 PHILLIPS Jasmine KING Liam 34
1 20 66 HAMBLETON Chloe TURNER Morgan 106
1 21 40 SMITH Callum O'SULLIVAN Aidan 11
1 22 14 VIMPANY Ellie SUMMERS Connor 72
1 23 45 GREENHALGH Holly HALSTEAD Samantha 120
1 24 21 CALDWELL Kitty-Jay CLIFTON Nichole 23
1 25 53 TURNER Maddie POVEY Claudette 116
1 26 5 SADLER Isabel CALDWELL Cara 100
1 27 121 CROOK Stuart BLAKE Elspeth 68
1 28 25 AYTON Lila WILLIAMS Tom 39
1 29 56 STRETTON Jake ARTHUR April 81
1 30 38 HOUNSHAM Geno WHITMARSH-ALI Evie 49
1 31 27 SAUNDERS Katie DUCKETT Ramone 35
1 32 92 WAKELING Joshua RENDELL Maisie 15
1 33 44 LYMBERY Chloe FABER Ryan 10
1 34 94 PALMER Jeremy MANUEL Jack 36
1 35 115 VALE Nikkie HILLIARD Nigel 126
1 36 58 SADLER Oliver TOMS Felicity 46
1 37 73 FURSE-COPE Jack VIMPANY Lara 52
1 38 85 DANCE Hannah CROOK Preston 41
1 39 70 AYTON Evie TURNER Ollie 108
1 40 77 OAKES Owen PUTMAN Daisy 24
1 41 42 PUTMAN Abigail WELBOURNE-JONES Morgan 71
1 42 89 CROKER Oliver Sy THOMPSON Niamh 50
1 43 109 TARGETT Jason GRECULA Adam 63
1 44 62 BROWN Ben DUSANJH AUTY India 55
1 45 122 BARTLETT Martin VINCENT Ben 75
1 46 37 ATKINSON Liam TOMKINSON Isabella 48
1 47 127 NAYLER Graham DUNCAN Harry 61
1 48 97 HUMPHREYS Charlie BARTLETT Jed 95
1 49 74 RAVENSCROFT Freddie MCDONALD Ben 91
1 50 82 ATKINSON Molly COOPER Izabelle 83
1 51 105 TUBBS Jessica AYTON Elle 101
1 52 104 COOPER Lauren SMITH Nathan 93
1 53 123 SCHMIDT Darren MOORE Danica 102
1 54 76 TUBBS Charlie HILLIARD Charlotte 103
1 55 117 EVANS Christopher ATKINSON Andrew 124
1 56 119 ALLINGHAM Jonny COOPER Jordan 110
1 57 118 DAVIES Peter SHEMMANS Jake 96
1 58 107 EVANS Harrison SHERING Nicole 98
1 59 114 WILLOWS Laurence VALE Lauren 86
1 60 111 SPEED Craig BIGGS Saul 113
Round 2
2 1
2 2 LAW Sophie 1
2 3 6 DUTSON Jonny HINTON Ruby 3
2 4 13 CROOK Spencer HORSBURGH Jess 17
2 5 8 MURRAY Callum FURSE-COPE Jenna 29
2 6 2 HALSTEAD Georgina KNIGHT Morgan 4
2 7 9 LAW Finlay DAW John 64
2 8 18 CLARK Emily HALSTEAD Max 33
2 9 60 HUGHES Edward SMITH Jessica 22
2 10 20 MACE ellie HUGHES Hannah 67
2 11 31 KENT Reece O'SULLIVAN Zachary 7
2 12 51 WHITE Imogen TURNER Alex 88
2 13 28 FLETCHER Caitlin KELLY toby 90
2 14 30 METCALF Elizabeth GIBLING Evie 26
2 15 16 DRISCOLL Phoebe MELLON BACKHOUSE Isabella 43
2 16 57 SAWDON Benjamin KOVACS Jozsef 32
2 17 128 CALVERT John PRANTL Josef 59
2 18 12 RAVENSCROFT Oscar BARKER Edward 79
2 19 106 TURNER Morgan PHILLIPS Jasmine 99
2 20 34 KING Liam HAMBLETON Chloe 66
2 21 72 SUMMERS Connor SMITH Callum 40
2 22 11 O'SULLIVAN Aidan VIMPANY Ellie 14
2 23 23 CLIFTON Nichole GREENHALGH Holly 45
2 24 120 HALSTEAD Samantha CALDWELL Kitty-Jay 21
2 25 100 CALDWELL Cara TURNER Maddie 53
2 26 116 POVEY Claudette SADLER Isabel 5
2 27 39 WILLIAMS Tom CROOK Stuart 121
2 28 68 BLAKE Elspeth AYTON Lila 25
2 29 49 WHITMARSH-ALI Evie STRETTON Jake 56
2 30 81 ARTHUR April HOUNSHAM Geno 38
2 31 15 RENDELL Maisie SAUNDERS Katie 27
2 32 35 DUCKETT Ramone WAKELING Joshua 92
2 33 36 MANUEL Jack LYMBERY Chloe 44
2 34 10 FABER Ryan PALMER Jeremy 94
2 35 46 TOMS Felicity VALE Nikkie 115
2 36 126 HILLIARD Nigel SADLER Oliver 58
2 37 41 CROOK Preston FURSE-COPE Jack 73
2 38 52 VIMPANY Lara DANCE Hannah 85
2 39 24 PUTMAN Daisy AYTON Evie 70
2 40 108 TURNER Ollie OAKES Owen 77
2 41 50 THOMPSON Niamh PUTMAN Abigail 42
2 42 71 WELBOURNE-JONES Morgan CROKER Oliver Sy 89
2 43 55 DUSANJH AUTY India TARGETT Jason 109
2 44 63 GRECULA Adam BROWN Ben 62
2 45 48 TOMKINSON Isabella BARTLETT Martin 122
2 46 75 VINCENT Ben ATKINSON Liam 37
2 47 95 BARTLETT Jed NAYLER Graham 127
2 48 61 DUNCAN Harry HUMPHREYS Charlie 97
2 49 83 COOPER Izabelle RAVENSCROFT Freddie 74
2 50 91 MCDONALD Ben ATKINSON Molly 82
2 51 93 SMITH Nathan TUBBS Jessica 105
2 52 101 AYTON Elle COOPER Lauren 104
2 53 103 HILLIARD Charlotte SCHMIDT Darren 123
2 54 102 MOORE Danica TUBBS Charlie 76
2 55 110 COOPER Jordan EVANS Christopher 117
2 56 124 ATKINSON Andrew ALLINGHAM Jonny 119
2 57 98 SHERING Nicole DAVIES Peter 118
2 58 96 SHEMMANS Jake EVANS Harrison 107
2 59 113 BIGGS Saul WILLOWS Laurence 114
2 60 86 VALE Lauren SPEED Craig 111
Round 3
3 1
3 2 1 LAW Sophie
3 3 6 DUTSON Jonny CROOK Spencer 13
3 4 17 HORSBURGH Jess HINTON Ruby 3
3 5 8 MURRAY Callum HALSTEAD Georgina 2
3 6 4 KNIGHT Morgan FURSE-COPE Jenna 29
3 7 9 LAW Finlay CLARK Emily 18
3 8 33 HALSTEAD Max DAW John 64
3 9 60 HUGHES Edward MACE ellie 20
3 10 67 HUGHES Hannah SMITH Jessica 22
3 11 31 KENT Reece WHITE Imogen 51
3 12 88 TURNER Alex O'SULLIVAN Zachary 7
3 13 28 FLETCHER Caitlin METCALF Elizabeth 30
3 14 26 GIBLING Evie KELLY toby 90
3 15 16 DRISCOLL Phoebe SAWDON Benjamin 57
3 16 32 KOVACS Jozsef MELLON BACKHOUSE Isabella 43
3 17 128 CALVERT John RAVENSCROFT Oscar 12
3 18 79 BARKER Edward PRANTL Josef 59
3 19 106 TURNER Morgan KING Liam 34
3 20 66 HAMBLETON Chloe PHILLIPS Jasmine 99
3 21 72 SUMMERS Connor O'SULLIVAN Aidan 11
3 22 14 VIMPANY Ellie SMITH Callum 40
3 23 23 CLIFTON Nichole HALSTEAD Samantha 120
3 24 21 CALDWELL Kitty-Jay GREENHALGH Holly 45
3 25 100 CALDWELL Cara POVEY Claudette 116
3 26 5 SADLER Isabel TURNER Maddie 53
3 27 39 WILLIAMS Tom BLAKE Elspeth 68
3 28 25 AYTON Lila CROOK Stuart 121
3 29 49 WHITMARSH-ALI Evie ARTHUR April 81
3 30 38 HOUNSHAM Geno STRETTON Jake 56
3 31 15 RENDELL Maisie DUCKETT Ramone 35
3 32 92 WAKELING Joshua SAUNDERS Katie 27
3 33 36 MANUEL Jack FABER Ryan 10
3 34 94 PALMER Jeremy LYMBERY Chloe 44
3 35 46 TOMS Felicity HILLIARD Nigel 126
3 36 58 SADLER Oliver VALE Nikkie 115
3 37 41 CROOK Preston VIMPANY Lara 52
3 38 85 DANCE Hannah FURSE-COPE Jack 73
3 39 24 PUTMAN Daisy TURNER Ollie 108
3 40 77 OAKES Owen AYTON Evie 70
3 41 50 THOMPSON Niamh WELBOURNE-JONES Morgan 71
3 42 89 CROKER Oliver Sy PUTMAN Abigail 42
3 43 55 DUSANJH AUTY India GRECULA Adam 63
3 44 62 BROWN Ben TARGETT Jason 109
3 45 48 TOMKINSON Isabella VINCENT Ben 75
3 46 37 ATKINSON Liam BARTLETT Martin 122
3 47 95 BARTLETT Jed DUNCAN Harry 61
3 48 97 HUMPHREYS Charlie NAYLER Graham 127
3 49 83 COOPER Izabelle MCDONALD Ben 91
3 50 82 ATKINSON Molly RAVENSCROFT Freddie 74
3 51 93 SMITH Nathan AYTON Elle 101
3 52 104 COOPER Lauren TUBBS Jessica 105
3 53 103 HILLIARD Charlotte MOORE Danica 102
3 54 76 TUBBS Charlie SCHMIDT Darren 123
3 55 110 COOPER Jordan ATKINSON Andrew 124
3 56 119 ALLINGHAM Jonny EVANS Christopher 117
3 57 98 SHERING Nicole SHEMMANS Jake 96
3 58 107 EVANS Harrison DAVIES Peter 118
3 59 113 BIGGS Saul VALE Lauren 86
3 60 111 SPEED Craig WILLOWS Laurence 114
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Bromley Snowtrax B
1 2 Snowtrax A Aldershot B
Round 2
2 1 Aldershot A Bromley
2 2 Chatham Snowtrax A
Round 3
3 1 Aldershot A Snowtrax A
3 2 Bromley Chatham
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Hotel India
1 2 Delta Mike
1 3 Echo Lima
1 4 Golf Juliet
1 5 Foxtrot Kilo
Round 2
2 1 Alpha India
2 2 Mike Echo
2 3 Bravo Juliet
2 4 Charlie Foxtrot
Round 3
3 1 Alpha Echo
3 2 Juliet Foxtrot
Round 4
4 1 Echo Juliet
4 2 Alpha Foxtrot