Aldershot: LSERSA (19 April 2015)

Date19 April 2015
SlopeAldershot
FormatLSERSA
StatusResults Available
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Female
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Male
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Bromley: Team members not known (Bromley Race Club)
Folkestone B: Team members not known (Folkestone Ski Club)
Folkestone A: Team members not known (Folkestone Ski Club)
Chatham A: Team members not known (Chatham)
Chatham B: Team members not known (Chatham)
Snowtrax: Team members not known (Team Snowtrax)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Fastest Female
  • LSERSA Summer Series: Fastest Male
  • LSERSA Summer Series: Female MAS1
  • LSERSA Summer Series: Female SEN
  • LSERSA Summer Series: Female U10
  • LSERSA Summer Series: Female U12
  • LSERSA Summer Series: Female U14
  • LSERSA Summer Series: Female U16
  • LSERSA Summer Series: Female U18
  • LSERSA Summer Series: Female U21
  • LSERSA Summer Series: Female U8
  • LSERSA Summer Series: Male MAS1
  • LSERSA Summer Series: Male MAS2
  • LSERSA Summer Series: Male SEN
  • LSERSA Summer Series: Male U10
  • LSERSA Summer Series: Male U12
  • LSERSA Summer Series: Male U14
  • LSERSA Summer Series: Male U16
  • LSERSA Summer Series: Male U18
  • LSERSA Summer Series: Male U21
  • LSERSA Summer Series: Male U8
1 23 1 U21 WILLOWS Laurence BRO 8.778.668.6417.30100.0015.00
2 4 1 SEN HORNSBY Harry MID 8.898.678.6717.3499.7715.00
3 30 1 U18 SPEED Craig ASR 8.978.768.8017.5698.5015.00
4 26 2 SEN HOOK Kristian ASR 8.928.798.7817.5798.4412.00
5 60 3 SEN WELLS Oliver ASR 8.978.848.8717.7197.6310.00
6 2 2 U21 SOUTHALL Frazer FLK 8.988.878.9517.8296.9912.00
7 41 3 U21 SYMONS Daniel CHT DSQ9.148.7817.9296.4210.00
8 44 1 U21 HATHWAY Isabella ASR 9.008.969.1917.96100.0015.00
9 82 4 U21 CHAPMAN Euan ASR 9.108.88DSQ17.9896.078.00
10 45 2 U21 DAVIES Jenny ASR 9.099.069.2418.1598.9412.00
11 37 2 U18 CHARLTON Harvey ASR DSQ9.219.2218.4393.4712.00
12 28 1 U14 CASE Toby ASR 9.389.499.0718.4593.3515.00
13 58 1 U16 VALE Lauren CHT DSQ9.659.4719.1293.5415.00
14 33 1 U16 WILLIAMS-GRAVENER David FLK 10.029.919.6719.5886.8215.00
15 3 2 U16 EVANS Harrison ASR DSQ9.939.7519.6886.2412.00
16 57 3 U16 MILLER-HASTINGS Frankie FLK DSQ9.969.7619.7286.0110.00
17 36 4 U16 SMITH Euan ASR 10.4510.0310.0620.0983.878.00
18 40 2 U14 LUTTERLOCH Ed ASR 10.0710.1610.1020.1783.4112.00
19 51 1 U18 CHRISTOPHER Rebecca SUR 10.3410.2710.0220.2987.0315.00
20 43 2 U16 WILKINS Eleanor ASR 10.05DSQ10.3120.3686.6412.00
21 12 1 MAS 2 GIBB Jim CHT 10.6110.1310.3820.5181.4515.00
21 66 3 U18 WORTT Aaron ASR DSQ10.529.9920.5181.4510.00
23 61 1 U14 VERNON Rebecca SUR 10.6810.3210.2020.5285.7515.00
24 50 1 SEN VALE Nikkie CHT 10.3710.4110.1720.5485.6315.00
25 108 1 U12 BARFOOT Joshua ASR 10.7110.2510.3320.5881.0415.00
26 72 4 U18 FOWLES James FLK 10.4110.4810.3220.7380.178.00
27 117 2 U12 BUNTON Ryan CHT 10.2910.4810.5120.7779.9412.00
28 21 2 U14 MARTIN Lily BRO DSQ10.5610.3820.9483.4112.00
29 9 2 U18 HILLIARD Charlotte BOW 10.6010.36DSQ20.9683.3012.00
30 14 3 U16 MOORE Danica BRO 10.52DSQ10.4921.0183.0210.00
31 52 3 U14 SMITH Nathan ASR 10.7510.6510.4521.1078.0310.00
32 29 1 MAS 1 ATKINSON Andrew CHT 10.52DSQ10.7021.2277.3415.00
33 10 5 U16 TRUST Alex ASR 10.9910.6210.9221.5475.496.00
34 34 6 U16 SMITH Ben ASR DSQ10.7611.1121.8773.585.00
35 6 4 U14 MCDONALD Ben ASR 11.7810.6511.2321.8873.538.00
35 76 5 U18 BIGGS Saul FLK DSQ12.879.0121.8873.536.00
37 20 4 U16 HYDE Gussie SUR 11.2910.9611.1022.0677.178.00
38 118 1 U12 WEEKS Ella SPR 11.0711.3711.0922.1676.6115.00
39 48 2 MAS 2 PROUDLOVE Andy BRO 11.3611.1211.0822.2071.6812.00
39 79 7 U16 GAN Jonathan BRS DSQ11.0111.1922.2071.684.00
41 11 5 U16 RENDELL Callie SUR 11.2111.1711.2922.3875.396.00
42 121 2 U12 TRUST Emma ASR 11.3511.3611.2422.5974.2212.00
43 85 6 U16 EVANS Isabel ASR 11.57DSQ11.0522.6274.055.00
44 27 3 MAS 2 HILLIARD Nigel BOW 11.8911.4211.3522.7768.3810.00
45 91 1 U10 BRZESKA Wanda BRO DSQ11.5911.3722.9672.1615.00
46 88 1 U10 BROWN Ben BRO 11.6311.5811.4323.0166.9915.00
47 81 2 MAS 1 SMITH Anthony ASR 12.4411.7411.6023.3465.0912.00
48 75 7 U16 DANCE Hannah ASR 12.1311.9311.4423.3769.884.00
49 15 8 U16 WHITMARSH-ALI Megan CHT 11.98DSQ11.5223.5069.153.00
50 73 5 U14 VINCENT Ben TSN 11.8112.1812.0623.8762.026.00
51 17 9 U16 ATKINSON Molly CHT DSQ11.9212.1424.0666.042.00
52 35 3 U14 CONVEY Rosie SUR DSQ12.6111.6324.2465.0310.00
53 109 3 U12 TANDY Joshua FLK 12.1412.1312.1624.2759.7110.00
54 78 8 U16 EVANS Toby ASR DSQ12.4012.4624.8656.303.00
55 93 4 U12 PARRY-GOKCE Louis ASR 22.2813.0112.5125.5252.498.00
56 53 4 MAS 2 NABAR Paul BRO DSQ12.8812.7125.5952.088.00
57 114 5 U12 GRECULA Adam BRO 13.0712.9312.7025.6351.856.00
58 24 4 U14 FROST Eleanor SUR DSQ12.9912.6625.6557.188.00
59 46 10 U16 BREEN Kate SUR DSQ13.5612.3625.9255.681.00
60 127 2 U10 WEEKS Jack SPR 12.8213.4113.8826.2348.3812.00
61 90 3 U12 THOMPSON Niamh TSN 13.9913.3713.3526.7251.2210.00
62 110 2 U10 PUTMAN Abigail TSN 13.9313.6213.3026.9250.1112.00
63 128 6 U12 FURSE-COPE Jack ASR 13.7913.3313.6326.9644.165.00
64 55 9 U16 BROWNE Matthew ASR 14.6213.9813.2027.1842.892.00
65 7 6 U14 TURNER-MOORE Sebastian BOW DSQ13.8513.4227.2742.375.00
66 103 4 U12 HOLT Josie SUR 14.1513.7913.7127.5046.888.00
67 102 3 U10 PUTMAN Daisy TSN 13.4814.4714.0727.5546.6010.00
68 104 1 U8 BRZESKA Margaret CHT 13.9620.3413.7827.7445.5515.00
69 123 3 U10 ATKINSON Liam CHT 13.8314.5613.9927.8239.1910.00
70 71 7 U14 IRWIN Oliver FLK 14.7614.3913.6528.0437.924.00
71 107 5 U12 HAMBLETON Chloe ASR 14.0614.3314.0628.1243.436.00
72 70 5 U14 WEBER Jana SUR 14.3914.6114.0928.4841.436.00
73 49 5 MAS 2 COOPER Doug BWP DSQ14.4214.3028.7233.996.00
74 69 11 U16 MAYHEAD Eve ASR 14.3714.4414.3628.7340.030.00
75 89 2 U8 BUNTON Aimee CHT DSQ13.9914.8428.8339.4812.00
76 94 6 U12 WHITMARSH-ALI Evie CHT 14.5214.3215.2328.8439.425.00
77 113 4 U10 HETTERLEY Mollie CHT 15.2614.5414.4829.0238.428.00
78 120 3 U8 CALDWELL Kitty-Jay TSN 14.7414.7614.6429.3836.4110.00
79 124 5 U10 BARFOOT Natalia BRS 15.3614.7714.7229.4935.806.00
80 31 12 U16 O'HAYON Molly SUR 14.6016.2615.1329.7334.470.00
81 5 6 U14 GAREWALL Millie SUR 15.6214.8814.9529.8333.915.00
82 116 4 U10 IRWIN Charlie FLK DSQ14.8715.0729.9426.948.00
83 125 7 U12 DISNEY Evie SUR 15.2015.1815.0730.2531.574.00
84 39 8 U14 MEADWAY Eddie FLK 16.0515.4214.8530.2725.033.00
85 98 5 U10 NABAR Antony BRO 14.5615.74DSQ30.3024.866.00
86 119 7 U14 BLAKE Elspeth ASR 17.0515.3515.4930.8428.294.00
87 122 6 U10 MELLON BACKHOUSE Isabella ASR 34.7415.6815.4031.0826.955.00
88 129 8 U12 KING Grace SUR 15.5415.7815.7631.3025.723.00
89 112 7 U10 VERNON Charlotte Danes Hill 15.9315.6716.3331.6024.054.00
90 97 6 U10 FOLEY Liam BRO 16.5316.1015.5331.6317.175.00
91 92 1 U8 FABER Ryan TSN 17.2714.3826.5531.6517.0515.00
92 105 7 U12 HUDSON Thomas SUR 16.2815.6216.0531.6716.944.00
93 59 8 U14 COTTLE-BAILEY Poppy ASR 16.2716.0615.9932.0521.553.00
94 86 8 U10 HOLT Eleanor SUR 17.8716.2916.8033.0915.763.00
95 95 9 U10 GREENHALGH Holly TSN 17.2116.4816.8233.3014.592.00
96 54 9 U14 GRAAS Jessica SUR 17.7416.7916.7433.5313.312.00
97 77 1 MAS 1 HAMBLETON Helen ASR 18.7717.0916.6233.7112.3115.00
98 8 10 U14 BREEN Ellen SUR 17.3216.67DSQ33.9910.751.00
99 96 9 U12 PUGHE Olivia SUR 17.1618.7517.3834.547.682.00
100 19 13 U16 WATKINS Katya SPR 26.2111.67DSQ37.88-10.910.00
101 99 2 U8 TANDY Hugo FLK 20.5919.6219.5639.18-26.4712.00
102 87 10 U10 PINNIGER Nia SUR DSQ19.7719.7639.53-20.101.00
103 111 4 U8 ARGENCE-LAFON Constance SUR 20.7820.8619.9640.74-26.848.00
104 126 5 U8 HARRISON Rose SUR 20.94DSQ21.1442.08-34.306.00
105 84 14 U16 SMIDT-WALLIS Brielle SUR DSQ10.1233.9144.03-45.160.00
106 22 9 U14 WAKELING Joshua BOW DSQ13.1545.3558.50-138.152.00
107 1 11 U14 IQBAL Amelia SUR 32.4534.1040.0566.55-170.550.00
108 63 12 U14 DUMPLETON Isabel SUR 94.8140.5830.8071.38-197.440.00
13 U18 MEYLER Anna SUR DNSDNSDNSDNS
16 U14 EVANS Theo ASR DSQ11.98DSQDNF
18 U16 WESTON Ryan FLK DSQ10.92DSQDNF
25 U16 SHEMMANS Jake ASR 9.70DSQDSQDNF
32 U16 FABER Sophie TSN DSQ12.92DSQDNF
38 U14 GAN James BRS DSQDSQDSQDNF
42 U14 MITCHELL Morgan BOW DSQDSQ16.42DNF
47 U21 READER Christopher ASR DSQ9.09DNSDNF
56 U16 CALDWELL Cara TSN DSQ13.14DSQDNF
62 U16 SOUTHALL Merrick FLK DSQDSQ10.56DNF
64 U21 HOOK Joshua 12.53DSQDSQDNF
65 U16 LEWIS Sonny CHT DSQ11.39DSQDNF
67 U14 WILLOWS April BRO DNSDNSDNSDNS
68 U16 ARTHUR April TSN DSQDSQ12.35DNF
74 U18 WHEELER Ryan CHT DSQDSQ11.01DNF
80 U18 GIBBS James ASR DSQDSQDSQDNF
83 U16 HINTON Georgina SUR DNSDNSDNSDNS
100 U12 PINNIGER Anwen SUR DSQ22.29DSQDNF
101 U12 SIBER Maya SUR DNSDNSDNSDNS
106 U12 HINTON Tilly SUR DNSDNSDNSDNS
115 U12 MEYLER Patrick SUR DNSDNSDNSDNS
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Best Performing Club
1 Aldershot Ski Race Club ASR 94.2315.00
2 Bromley Race Club BRO 105.2212.00
3 Chatham CHT 105.3710.00
4 Surbiton High School Ski Club SUR 122.048.00
5 Team Snowtrax TSN 134.446.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1
1 2 13 MEYLER Anna
1 3 101 SIBER Maya WILLOWS April 67
1 4 106 HINTON Tilly HINTON Georgina 83
1 5 80 GIBBS James MEYLER Patrick 115
1 6 1 IQBAL Amelia GAN James 38
1 7 126 HARRISON Rose DUMPLETON Isabel 63
1 8 111 ARGENCE-LAFON Constance PINNIGER Anwen 100
1 9 96 PUGHE Olivia PINNIGER Nia 87
1 10 54 GRAAS Jessica TANDY Hugo 99
1 11 95 GREENHALGH Holly BREEN Ellen 8
1 12 42 MITCHELL Morgan HAMBLETON Helen 77
1 13 112 VERNON Charlotte HOLT Eleanor 86
1 14 105 HUDSON Thomas COTTLE-BAILEY Poppy 59
1 15 122 MELLON BACKHOUSE Isabella KING Grace 129
1 16 119 BLAKE Elspeth FOLEY Liam 97
1 17 116 IRWIN Charlie DISNEY Evie 125
1 18 39 MEADWAY Eddie GAREWALL Millie 5
1 19 31 O'HAYON Molly BARFOOT Natalia 124
1 20 98 NABAR Antony CALDWELL Kitty-Jay 120
1 21 69 MAYHEAD Eve HETTERLEY Mollie 113
1 22 94 WHITMARSH-ALI Evie FABER Ryan 92
1 23 107 HAMBLETON Chloe COOPER Doug 49
1 24 89 BUNTON Aimee WEBER Jana 70
1 25 103 HOLT Josie ATKINSON Liam 123
1 26 71 IRWIN Oliver 104
1 27 90 THOMPSON Niamh PUTMAN Daisy 102
1 28 128 FURSE-COPE Jack TURNER-MOORE Sebastian 7
1 29 22 WAKELING Joshua PUTMAN Abigail 110
1 30 56 CALDWELL Cara BROWNE Matthew 55
1 31 53 NABAR Paul FABER Sophie 32
1 32 114 GRECULA Adam WEEKS Jack 127
1 33 93 PARRY-GOKCE Louis FROST Eleanor 24
1 34 78 EVANS Toby HOOK Joshua 64
1 35 109 TANDY Joshua BREEN Kate 46
1 36 16 EVANS Theo ARTHUR April 68
1 37 19 WATKINS Katya ATKINSON Molly 17
1 38 35 CONVEY Rosie VINCENT Ben 73
1 39 75 DANCE Hannah SMITH Anthony 81
1 40 88 BROWN Ben WHITMARSH-ALI Megan 15
1 41 27 HILLIARD Nigel LEWIS Sonny 65
1 42 121 TRUST Emma 91
1 43 118 WEEKS Ella RENDELL Callie 11
1 44 85 EVANS Isabel 48
1 45 20 HYDE Gussie WHEELER Ryan 74
1 46 18 WESTON Ryan GAN Jonathan 79
1 47 10 TRUST Alex SMITH Ben 34
1 48 62 SOUTHALL Merrick MCDONALD Ben 6
1 49 52 SMITH Nathan ATKINSON Andrew 29
1 50 21 MARTIN Lily MOORE Danica 14
1 51 117 BUNTON Ryan HILLIARD Charlotte 9
1 52 108 BARFOOT Joshua FOWLES James 72
1 53 12 VERNON Rebecca 61
1 54 84 SMIDT-WALLIS Brielle VALE Nikkie 50
1 55 36 SMITH Euan LUTTERLOCH Ed 40
1 56 51 CHRISTOPHER Rebecca WILKINS Eleanor 43
1 57 3 EVANS Harrison WORTT Aaron 66
1 58 25 SHEMMANS Jake MILLER-HASTINGS Frankie 57
1 59 37 CHARLTON Harvey WILLIAMS-GRAVENER David 33
1 60 47 READER Christopher VALE Lauren 58
1 61 76 BIGGS Saul CASE Toby 28
1 62 44 HATHWAY Isabella DAVIES Jenny 45
1 63 60 WELLS Oliver CHAPMAN Euan 82
1 64 41 SYMONS Daniel SOUTHALL Frazer 2
1 65 4 HORNSBY Harry HOOK Kristian 26
1 66 23 WILLOWS Laurence SPEED Craig 30
Round 2
2 1
2 2 MEYLER Anna 13
2 3 83 HINTON Georgina SIBER Maya 101
2 4 67 WILLOWS April HINTON Tilly 106
2 5 38 GAN James GIBBS James 80
2 6 115 MEYLER Patrick IQBAL Amelia 1
2 7 100 PINNIGER Anwen HARRISON Rose 126
2 8 63 DUMPLETON Isabel ARGENCE-LAFON Constance 111
2 9 99 TANDY Hugo PUGHE Olivia 96
2 10 87 PINNIGER Nia GRAAS Jessica 54
2 11 77 HAMBLETON Helen GREENHALGH Holly 95
2 12 8 BREEN Ellen MITCHELL Morgan 42
2 13 59 COTTLE-BAILEY Poppy VERNON Charlotte 112
2 14 86 HOLT Eleanor HUDSON Thomas 105
2 15 97 FOLEY Liam MELLON BACKHOUSE Isabella 122
2 16 129 KING Grace BLAKE Elspeth 119
2 17 5 GAREWALL Millie IRWIN Charlie 116
2 18 125 DISNEY Evie MEADWAY Eddie 39
2 19 120 CALDWELL Kitty-Jay O'HAYON Molly 31
2 20 124 BARFOOT Natalia NABAR Antony 98
2 21 92 FABER Ryan MAYHEAD Eve 69
2 22 113 HETTERLEY Mollie WHITMARSH-ALI Evie 94
2 23 70 WEBER Jana HAMBLETON Chloe 107
2 24 49 COOPER Doug BUNTON Aimee 89
2 25 104 HOLT Josie 103
2 26 123 ATKINSON Liam IRWIN Oliver 71
2 27 7 TURNER-MOORE Sebastian THOMPSON Niamh 90
2 28 102 PUTMAN Daisy FURSE-COPE Jack 128
2 29 55 BROWNE Matthew WAKELING Joshua 22
2 30 110 PUTMAN Abigail CALDWELL Cara 56
2 31 127 WEEKS Jack NABAR Paul 53
2 32 32 FABER Sophie GRECULA Adam 114
2 33 64 HOOK Joshua PARRY-GOKCE Louis 93
2 34 24 FROST Eleanor EVANS Toby 78
2 35 68 ARTHUR April TANDY Joshua 109
2 36 46 BREEN Kate EVANS Theo 16
2 37 73 VINCENT Ben WATKINS Katya 19
2 38 17 ATKINSON Molly CONVEY Rosie 35
2 39 15 WHITMARSH-ALI Megan DANCE Hannah 75
2 40 81 SMITH Anthony BROWN Ben 88
2 41 91 HILLIARD Nigel 27
2 42 65 LEWIS Sonny TRUST Emma 121
2 43 48 WEEKS Ella 118
2 44 11 RENDELL Callie EVANS Isabel 85
2 45 79 GAN Jonathan HYDE Gussie 20
2 46 74 WHEELER Ryan WESTON Ryan 18
2 47 6 MCDONALD Ben TRUST Alex 10
2 48 34 SMITH Ben SOUTHALL Merrick 62
2 49 14 MOORE Danica SMITH Nathan 52
2 50 29 ATKINSON Andrew MARTIN Lily 21
2 51 72 FOWLES James BUNTON Ryan 117
2 52 9 HILLIARD Charlotte BARFOOT Joshua 108
2 53 50 VALE Nikkie 12
2 54 61 VERNON Rebecca SMIDT-WALLIS Brielle 84
2 55 43 WILKINS Eleanor SMITH Euan 36
2 56 40 LUTTERLOCH Ed CHRISTOPHER Rebecca 51
2 57 57 MILLER-HASTINGS Frankie EVANS Harrison 3
2 58 66 WORTT Aaron SHEMMANS Jake 25
2 59 58 VALE Lauren CHARLTON Harvey 37
2 60 33 WILLIAMS-GRAVENER David READER Christopher 47
2 61 45 DAVIES Jenny BIGGS Saul 76
2 62 28 CASE Toby HATHWAY Isabella 44
2 63 2 SOUTHALL Frazer WELLS Oliver 60
2 64 82 CHAPMAN Euan SYMONS Daniel 41
2 65 30 SPEED Craig HORNSBY Harry 4
2 66 26 HOOK Kristian WILLOWS Laurence 23
Round 3
3 1
3 2 13 MEYLER Anna
3 3 83 HINTON Georgina WILLOWS April 67
3 4 106 HINTON Tilly SIBER Maya 101
3 5 38 GAN James MEYLER Patrick 115
3 6 1 IQBAL Amelia GIBBS James 80
3 7 100 PINNIGER Anwen DUMPLETON Isabel 63
3 8 111 ARGENCE-LAFON Constance HARRISON Rose 126
3 9 99 TANDY Hugo PINNIGER Nia 87
3 10 54 GRAAS Jessica PUGHE Olivia 96
3 11 77 HAMBLETON Helen BREEN Ellen 8
3 12 42 MITCHELL Morgan GREENHALGH Holly 95
3 13 59 COTTLE-BAILEY Poppy HOLT Eleanor 86
3 14 105 HUDSON Thomas VERNON Charlotte 112
3 15 97 FOLEY Liam KING Grace 129
3 16 119 BLAKE Elspeth MELLON BACKHOUSE Isabella 122
3 17 5 GAREWALL Millie DISNEY Evie 125
3 18 39 MEADWAY Eddie IRWIN Charlie 116
3 19 120 CALDWELL Kitty-Jay BARFOOT Natalia 124
3 20 98 NABAR Antony O'HAYON Molly 31
3 21 92 FABER Ryan HETTERLEY Mollie 113
3 22 94 WHITMARSH-ALI Evie MAYHEAD Eve 69
3 23 70 WEBER Jana COOPER Doug 49
3 24 89 BUNTON Aimee HAMBLETON Chloe 107
3 25 104 ATKINSON Liam 123
3 26 71 IRWIN Oliver HOLT Josie 103
3 27 7 TURNER-MOORE Sebastian PUTMAN Daisy 102
3 28 128 FURSE-COPE Jack THOMPSON Niamh 90
3 29 55 BROWNE Matthew PUTMAN Abigail 110
3 30 56 CALDWELL Cara WAKELING Joshua 22
3 31 127 WEEKS Jack FABER Sophie 32
3 32 114 GRECULA Adam NABAR Paul 53
3 33 64 HOOK Joshua FROST Eleanor 24
3 34 78 EVANS Toby PARRY-GOKCE Louis 93
3 35 68 ARTHUR April BREEN Kate 46
3 36 16 EVANS Theo TANDY Joshua 109
3 37 73 VINCENT Ben ATKINSON Molly 17
3 38 35 CONVEY Rosie WATKINS Katya 19
3 39 15 WHITMARSH-ALI Megan SMITH Anthony 81
3 40 88 BROWN Ben DANCE Hannah 75
3 41 91 LEWIS Sonny 65
3 42 121 TRUST Emma HILLIARD Nigel 27
3 43 48 RENDELL Callie 11
3 44 85 EVANS Isabel WEEKS Ella 118
3 45 79 GAN Jonathan WHEELER Ryan 74
3 46 18 WESTON Ryan HYDE Gussie 20
3 47 6 MCDONALD Ben SMITH Ben 34
3 48 62 SOUTHALL Merrick TRUST Alex 10
3 49 14 MOORE Danica ATKINSON Andrew 29
3 50 21 MARTIN Lily SMITH Nathan 52
3 51 72 FOWLES James HILLIARD Charlotte 9
3 52 108 BARFOOT Joshua BUNTON Ryan 117
3 53 50 VALE Nikkie VERNON Rebecca 61
3 54 84 SMIDT-WALLIS Brielle 12
3 55 43 WILKINS Eleanor LUTTERLOCH Ed 40
3 56 51 CHRISTOPHER Rebecca SMITH Euan 36
3 57 57 MILLER-HASTINGS Frankie WORTT Aaron 66
3 58 25 SHEMMANS Jake EVANS Harrison 3
3 59 58 VALE Lauren WILLIAMS-GRAVENER David 33
3 60 47 READER Christopher CHARLTON Harvey 37
3 61 45 DAVIES Jenny CASE Toby 28
3 62 44 HATHWAY Isabella BIGGS Saul 76
3 63 2 SOUTHALL Frazer CHAPMAN Euan 82
3 64 41 SYMONS Daniel WELLS Oliver 60
3 65 30 SPEED Craig HOOK Kristian 26
3 66 23 WILLOWS Laurence HORNSBY Harry 4
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Aldershot A Folkestone B
1 2 Chatham A Bromley
1 3 Aldershot B Snowtrax
1 4 Folkestone A Chatham B
Round 2
2 1 Aldershot A Chatham A
2 2 Aldershot B Folkestone A
Round 3
3 1 Aldershot A Folkestone A